NORTON META TAG

13 November 2015

Як Путіна українські Мрія перетворилася на кошмар кризи і Україна в картах 20OKT15 & 18FEB15


Путін бачення Гітлера, несамовитого, деформовані і самообман. І так само, як Гітлер рейху, є не опозиція досить сильна в Росії, щоб кинути виклик руйнування Путіна в російській економіці і життя російського народу. Трясовині в Україні, військовий набіг в Сирії, яка, безсумнівно, буде повернути в інший трясовину, і був збитий російським Metrojet польоту +9268 над Синаю в ISIS бомби (ведучий передбачуваної причини аварії), вартістю російського народу кров і мільйони рублів вони не можуть собі дозволити, як жорстока будинку буде Путін, щоб стати провести на його президентства? Він екс-КДБ, так що нічого він не робить, щоб контролювати російський народ буде дивно. Дивлячись про кончину Росії повинні бути попередженням для американського електорату. Багато з республіканських кандидатів занадто готові перерости наше військове втручання в конфлікти, ми не повинні бути залучені, щоб задовольнити військові спекулянтів на військово-промислового комплексу. Всі повинні пам'ятати, те, що років в Іраку зробили для нашої країни і запитати, якщо ми можемо дозволити собі більше жертвувати країн, які не цінують і не заслуговують його, коли ми голосуємо в листопаді наступного року. Чи зможемо ми голосувати себе у війну, економічного і політичного занепаду? Це від + зовнішньої політики і  + Новини BBC .....

Як Путіна українські Мрія перетворилася на кошмар

Як Путіна українські Мрія перетворилася на кошмар Як би там не більше, мета збройної інтервенції президента Росії Володимира Путіна в Сирії, він досяг успіху в відволікаючи увагу світу від своєї триваючої агресії на сході України. У своєму півгодинному виступі в Організації Об'єднаних Націй у вересні, приурочена досягти прайм-тайм російську аудиторію, він провів всього хвилину на українському конфлікті, натомість зосередиться на конструктивну роль Росії на Близькому Сході.
Риторичне перенаправлення Путіна не дивно, ,
Війна Кремля в Україні перетворюється на болото.
Війна Кремля в Україні перетворюється на болото. У військовому, це патова ситуація - що, враховуючи величезний дисбаланс між російськими та українськими можливостями, становить української перемоги. Ідеологічно війна бюст, а кремлівські надії перетворення південно-східний України в «нової Росії» були ефективно і, можливо, назавжди, зруйновані. Економічно війна і окупація як Крим і Донбас ввели руйнівні витрати на Росію, економіка якої вже постраждала від зниження світових цін на сировинні товари і західних санкцій. Помірно, в обох регіонах знаходяться на межі гуманітарної катастрофи, для яких Росія звинувачуватиме. Загалом, плани Путіна слабшає України провалилася. Україна повільно стає сильнішою, у той час як Росія стає слабкішим. Час, таким чином, на боці України і Заходу. Вони повинні уникати пропонуючи Путіну ніякого полегшення, поки російські війська і проксі раніше займають територію України; навпаки, вони можуть і повинні наполягати на додаткових поступок. Враховуючи зміцнення військових і загроза подальших санкцій України, Путін не зможе нагнітати конфронтацію. Як не дивно, приречена на провал агресії Путіна в східній Україні в даний час обмеження його сфери діяльності більш ефективно, ніж що-небудь на Заході міг би розробили.
Велика частина влади Путіна у себе вдома спирається на його здатності забезпечувати стабільно підвищення рівня життя як вгору його авторитарного правління , Але російські всіх класів доходу затягують паски. Санкції вже коштувала російської економіки на 9 відсотків ВВП, за даними МВФ. З вторгненням Росії в Криму у лютому 2014 року, рубль втратив 50 відсотків своєї вартості. У доларах умовах, ВВП Росії впав з $ 2100000000000 в 2013 році очікуване $ 1200000000000 до кінця 2015 року в доларовому вираженні, економіка країни знизилася з дев'ятого у світі тринадцятий. Багато російські фахівці залишаючи країну, розчаровані його авторитаризму, корупції та відсутності інтересу до модернізації.

Тим часом, соціальні та економічні проблеми в окупованому Росією Донбас анклаву ростуть.
Тим часом, соціальні та економічні проблеми в окупованому Росією Донбас анклаву ростуть. Багато територій економічних зв'язків з Україною були порушені. Його ВВП вже скоротився на 80 відсотків протягом. Велика частина його інфраструктури та її банківських послуг і адміністративних систем в руїнах. Великі ряди території страждають від браку газу, води і електрики. Хоча це важко зрозуміти, точні цифри, безробіття величезний. Велика частина кваліфікованих робітників та спеціалістів регіону є внутрішньо переміщеними або у вигнанні, в основному в Україні. Не дивно, що висока інфляція, і бідність зростає. На сході України, Путін тепер має відповідальність для великого населення близько 3 млн під фактичний російської окупації, які все частіше дивиться в Москву, щоб задовольнити основні соціальні потреби. Він також повинен впоратися з висхідним кримінальним класу в самозваних Донецькій і Луганській народних республік. Паразитичний конгломерат місцевих політичних босів, потужних олігархів, і кримінальних елементів з корінням в радянські часи традиційно misruled цю частину Донбасу. Ці елементи є все ще навколо. У той же час, руйнується його економіка зробила контрабанду і контрабанди з Росії та України, один з найприбутковіших і стабільних джерел доходу, тим самим породжуючи нові кримінальні підприємців зосереджених в силових структурах республіки. Це розвиток загрожує розповсюдитися злочину і нестабільність у сусідніх регіонах Росії. Статистика з міністерства юстиції Росії, показують різкий в рівень злочинності в районах країни, що межують з окупованої Донбасу.
Додавання до цього перерахування проблем ризик подальших економічних витрат, пов'язаних з агресією Росії. У вересні протестуючі, що належать до обложеному татарської меншини Криму блокаду всіх вантажівок, що перевозять товари в і з окупованої півострова. 22 вересня, Україна оголосила, що запуск агресивної міжнародний судовий процес, прагне $ 50 млрд як компенсацію для російського приєднання майна та активів у Криму і збитку, нанесеного російськими зброї і бойовиків. Як успішно тяжби інвесторів у збанкрутілої нафтової компанії ЮКОС показав, міжнародні суди мають можливість застосовувати економічні витрати на Росію.
У той час як тиск Заходу, щоб полегшити міцного мирного врегулювання повинне залишатися головним пріоритетом для Європейського Союзу та Сполучених Штатів, змушуючи Україна в глибокі поступки, щоб забезпечити мир за всяку ціну є помилкою. У той час як Путін вирили себе і Росію в отвір, Україна робить стійким, якщо не вражають, прогрес у бік реформування економіки, суспільства і політичної системи, зберігаючи свої демократичні інститути, вільну пресу і енергійну громадянського суспільства. Банківський сектор фіксується, енергетичні субсидії були скорочені, і зростання ВВП, як очікується, буде позитивним в 2016 році - величезне досягнення після скорочення більше 20 відсотків в 2014-2015 роках. Вища освіта і поліція реформується. Уряд децентралізація Різко обговорюється і найближчим часом може бути введений. Корупція і суди залишаються величезні проблеми, але тут теж, деякі вторгнення, швидше за все, проводитиметься один раз на новий Національний Антикорупційне бюро і прокурор приступити до роботи в кінця 2015 року Якщо прокурор по-справжньому незалежні, прогрес може бути суттєвим.
Найбільш серйозним контраргумент проти збереження режиму санкцій і продовжує наполягати на російських поступок в тому, що Путін відповість на жорсткій позиції по Західній ескалації війни в Україні, створюючи додаткову глобальний погром.
Але всі дані вказують в протилежному напрямку. Підставою наступ б важко домогтися успіху в умовах все більш сильною української бойової силою. Сьогодні, 40 000 і поставляються сили, очолювані офіцерами перевірених у бою, захищати лінію фронту України з анклавом Донбас. Україна також одягався 350 танків і сотні одиниць важкої артилерії в регіоні. Вона розробила власну безпілотний промисловості для кращого ведення розвідки і спостереження. Коротше кажучи, країна готова протистояти наступ зі сходу, і будь територіальні придбання призведе в тисячах жертви серед росіян і їх довірених осіб. Є також повідомлення про зниження морального духу проксі сил, як вона стає все більш і більш ясно, що вони застрягли в довгостроковій замороженого конфлікту. Час Путіна вторглися України було навесні 2014 року, коли урядові і збройні сили України були в безладді. Тепер, короткий крупного вторгнення, Росія застрягла.
Тотальної вторгнення Росії, що тягнуть за собою бомбардування міст України та сил, викличе нові великі західні санкції, а також посварити Росію в другій війні. Гібридна війна це одне, відкрите використання російською авіацією і масивної розгортання російських сил інший. Росія може очікувати не тільки міжнародне засудження, але й економічної ізоляції, у тому числі його ймовірного видалення від міжнародного SWIFT банківської системи.
Ця остання міра, яка буде спустошувати економіку Росії, був предметом західних політичних дискусій і, таким чином, цілком можливо. І Путін міг очікувати негативну реакцію у себе вдома. У той час як російське суспільну думку підтримує сепаратистські причину в Донбасі, вона виступає проти стабільної більшістю прямого військового втручання Росії в Україні. Не дивно, що Путіна пропагандистська машина усередині ховається факт російської військової присутності в Україні, і істотних втрат російських військ, від громадян. Легітимність Путіна серед та підтримка російської політики еліти також страждають. Жорсткої лінії націоналісти вже вважають його відмова від проекту нової Росії як зрада інтересів Росії.
В цілому, пригоди Володимира Путіна в східній Україні в даний час перетягування його. Тимчасовий вгору для його популярності переважується економічних тягот окупації і витрати на подальше розширення. Не дивно, що, можливо, Путін може втратити інтерес до проекту України. Людина учасником телефонної розмови 2 вересня серед президента Франсуа Олланда французька, німецький канцлер Ангела Меркель, президент Українського Петро Порошенко, і Путін заявив, що президент Росії з'явилися незайнятим і не був у команді з нюансів деталей обговорення. Замість цього, він був більше зацікавлений в Україні скаржаться, що не купував російський газ за дешевшою ціною, ніж він отримує від європейських та інших міжнародних джерел.

Для Заходу, трясовина Путіна в Східній Україні та його небезпечний останнім втручання в Сирію є чудова новина.
Для Заходу, трясовина Путіна в Східній Україні та його небезпечний останнім втручання в Сирію є чудова новина. Зовнішня політика Росії спирається на розмив економічної і політичної основи, і Захід повинен підтримувати тільки Росії Донбас безлад для Кремля, щоб стати більш гнучкими і піддаються на компроміс. Це як якщо б Путін сам містив Росію. Захід треба зробити трохи більше, ніж зберегти статус-кво. Захід повинен переслідувати дві мети. По-перше, вона повинна утримати Україну суверенною і стабільним і сприяти процес реформ - це саме те, що Захід був і робити в жодному разі. По-друге, Захід повинен підтримувати жорсткі санкції на Росію, поки всі його сили і важкого зброї не будуть виведені з окупованих території України.
Так само, як важливо, Сполучені Штати і Європа повинні чітко і недвозначно маркувати Росії, що займає владу в Донбасі і натисніть Росія, щоб забезпечити адекватної соціально-економічної допомоги в 3 млн українських громадян, які перебувають під його контролем. У той же час, лідери в Києві повинні ясно дати зрозуміти своїм громадянам в Донбасі, що вони будуть готові, щоб допомогти їм, але, якщо і тільки якщо російський окупація закінчується. До цього часу, Україна і Захід не повинен робити все можливе, щоб потіснити Росію, щоб компенсувати жителям Донбасу за шкоду, він завдав на них.
Західної політики також повинні утримуватися від тиску на Україну, щоб поглинути економічний тягар для відновлення Донбасу, навіть якщо Росія відкликає всі свої сили, зброї та баз. Витрати повинні бути розділені між Росією, що викликало найбільш руйнування, Україна, жертви агресії Росії та міжнародної спільноти. Розподіл витрат Росії може бути станом, як зберегти обличчя гуманітарний жест з боку Кремля з відновлення Донбасу та врятувати населення від стихійного лиха.

Вперше з тих пір Путін вторгся Крим, Захід і Україна мають верх.
Вперше з тих пір Путін вторгся Крим, Захід і Україна мають верх. Вони повинні грати і змусити Путіна погодитися на справжній світ в Україні. Він міг це зробити. Він почав війну в 2014 році він змусив сепаратистів ухвалити угоду про припинення вогню на 1 вересня 2015 Якщо стикається з жорсткою позицією Західної, він просто може зробити правильний висновок і фактично закінчити війну з Україною. Фото, прийняті 13 жовтня 2015 в Донецьку, показує дорожній знак куля охопленому перед зруйнованої міжнародного аеропорту міста.
Фото: ОЛЕКСІЙ ФІЛІППОВ / AFP / Getty Images
Виправлення, 21 жовтня, 2015: Виступ Володимира Путіна в Організації Об'єднаних Націй відбулася у вересні; рання версія цієї статті помилково сказав промову відбулася в цьому місяці (жовтень). ВВП Росії впав з $ 2100000000000 в 2013 році очікуване $ 1200000000000 до кінця 2015 року; рання версія цієї статті помилково використовується сум, $ 2100000000 і $ 1,2 млрд. Росія вторглася до Криму в лютому 2014 року; рання версія цієї статті помилково сказав вторгнення відбулося в лютому цього року (2015).

Україна криза в картиКриза в Україні почався в листопаді 2013 року, коли уряд про-Москва президента Віктора Януковича відмовилися від угоди з Європейським Союзом на користь більш сильних зв'язків з Росією.
Україна була розірвана між Сходом і Заходом після розпаду Радянського Союзу в 1991 році український є основною мовою в західних регіонах - там, де є також давно прагнення до інтеграції з Європою. Тим не менш, російська мова є домінуючим в частині на сході і півдні.

2 013 протести

Обурені ходу по відношенню до Москви, антиурядові демонстрації в Києві відбудеться за оцінками 100000 на вулицях. До грудня, деякі 800000 чоловік згуртуватися в столиці і протестуючі займають мерії та майдані Незалежності.
Київ протесту на площі Незалежності, показуючи
Протести поширення

У середині січня, парламент проходить обмежувальні закони проти протесту в зіткнення перетворити смертельно. Анти-Янукович протестуючі починають штурм регіональних державних установ та в інших частинах Західної України.
Заворушення на мапіНа 20 лютом +2014 роки, кровопролиття досягає його гіршим з початку кризи. Принаймні, 88 осіб загинули в 48 годин у Києві і сотні поранених в зіткненнях між демонстрантами і поліцією, в тому числі багато пострілу у формі снайперів. Президент Янукович зникає і протестуючі взяти під контроль урядових будівель.
Парламент голосує видалити президента від влади, з виборами, встановлених на 25 травня. Елітного підрозділу Беркут поліції, звинувачують у загибелі демонстрантів, розформовано. Парламент також голосує за заборону російської мови як другої офіційної мови, викликавши хвилю гніву в російськомовних регіонах - хоча голосування пізніше скасував.

Крим

На 27-28 лютого, проросійські бойовики захопити ключові будівлі в столиці Криму, Сімферополі. Більшість 2.3 мільйонів населення Криму ідентифікувати себе як росіян і говорити по-російськи - спадщина 200-річної участі Росії в регіоні. Севастополь в Криму також історичний база російського Чорноморського флоту.
Протягом декількох днів, кримські голосів парламенту, щоб приєднатися до Росії і призначає референдум. Росія пізніше зізнається, що її військові допомогли Крим повстанців.
 Карта, що показує Крим і СімферопольНа +16 березня, 97% виборців референдуму за повідомленнями підтримати пропозицію приєднатися до Росії. На малюнку пізніше заперечується, з просочилися документи, що свідчать тільки 50-60% підтримки для переїзду.
ЄС і США засуджують анексії Криму і накласти перший раунд санкцій на російських чиновників та високопосадовців московських союзників в Україні.

Проблема поширюється на схід

Після українські війська вивести з Криму, є повідомлення про багатьох російських військ, що зібралися в прикордонних районах, прилеглих до східної регіонах Донецька і Луганська, промисловому центрі України.
На 7 квітня протестуючі займають урядові будівлі в східних містах Донецької, Луганської та Харківської .
Незважаючи на те, Харків повторюється на наступний день, то заняття поширилися на інші міста, а також низка проросійських лідерів заявляють, що будуть проводитися референдуми про надання більшої самостійності східних регіонів.

Міста мішенню сепаратистів, квітень 2014

Карта: показуючи Донецькій і Луганській

Східні референдуми

На 11 травня проросійських сепаратистів у Донецьку та Луганську оголосити незалежність в якості "народних республік" після референдумів, які не були визнані Києвом чи на Заході.
Карта, що показує, де проходить 11 травня референдумиНарощування російських військ на спільному кордоні у квітні іскри заклопотаність тим, що інший анексія могли мати місце.

Президентські вибори

Вибори нового президента в Україні проводяться за 25 травня, в результаті чого кондитерські магнат Петро Порошенко був обраний з більш ніж 55% голосів, хоча не виборчі дільниці були відкриті в Донецьку та кількох інших місцях.
Карта, що показує повстанцями район у червніНа 20 червня, президент Порошенко оголошує мирний план з 15 пунктів і оголошує тижневе перемир'я. Він тримає протягом декількох днів, поки військовий вертоліт збитий над східної України.
З урядом наступ запущений ще раз, на 5 липня повстанців відмовитися фортеці на півночі Донецької області, зняття з меншої площі заколоту на півдні.

Malaysia Airlines трагедія, 17 липня 2014

Карта, що показує місце падіння рейсу MH17 і районах східної України під контролем повстанців
На 17 липня Malaysia Airlines польоту MH17 з Амстердама збитий в районі села Grabove, на території повстанцями недалеко від кордону з Росією.
Аварія вбиває 298 користувачів - усіх на борту авіалайнера. Нідерланди має найбільший загиблих (196), то Малайзія (42) і Австралія (27). Західні країни звинувачують російсько-поставляється ракета, як вважають, був звільнений повстанців.
Росія заперечує він озброїв повстанців і стверджує, що замість цього струмінь українські винищувач пролітав поруч з авіалайнером в той час.
Супутникові знімки показують, великий сміття полі поблизу GraboveЗображення Підпис Супутникове зображення показує площину сміття смітити широку область біля села Grabove
Україна наполягає російські регулярні війська беруть участь в бойових діях в Україні. Він також звинувачує російську владу в дозволяючи добре навчених добровольців і важку зброю, щоб перетнути кордон, щоб допомогти повстанцям. Росія відкидає ці звинувачення, однак лідер повстанців в Донецьку каже, що багато російських солдати приєдналися до повстанської причину.

Нова передня

Українські сили зробити успіхи в деяких областях, які раніше належали повстанців. Але 27 серпня повстанці - нібито за підтримки російської важкої броні - відкрити новий фронт на узбережжі, захопивши місто Новоазовськ і погрожуючи стратегічного портового міста Маріуполя.
Карта, що показує лінії фронту на сході України 27 серпня 2014
Про припинення вогню

Угода про припинення вогню узгоджується на 5 вересня між Україною та проросійських заколотників на сході. Підписано в Мінську, Білорусь, воно порушене всього чотири дні потому, коли запеклі бої спалахує біля аеропорту Донецька.
Битва за аеропорт продовжує українці решта під контролем, хоча в даний час так сильно пошкоджені, що він закритий для польотів.
Карта, що показує лінії фронту на сході України від 19 вересня 2014В іншому місці на сході є повторюються порушення перемир'я. До 19 вересня, повстанці контролюють ділянку уздовж російського кордону до узбережжя.

Свіжі вибори

На 26 жовтня українці проголосують за новий парламент. Про-Захід партії восторжествує, але опитування бойкотували в повстанцями на сході - який йде на проводити свої власні вибори +2 листопада.
Два проросійські лідери оголосили переможців - але президент Петро Порошенко відразу загрожує відмовитися закон ( узгоджених в рамках 5 вересня перемир'я), яка дала особливий статус Донецькій і Луганській.

Донецьк-Фолс Аеропорт

У січні 2015 року, бойові дії між армією і повстанцями підсилює і навколо Донецька, а також в Луганській області. Обидві сторони, здається, борються за новій землі, прагне зміцнити свої переговорні позиції попереду будь-який «саміті світ».
Карта, що показує лінії фронту на сході України 23 січня 2015На двадцять-дві січня, українські сили вийти з головного терміналу донецького аеропорту, після декількох тижнів запеклих боїв. Аеропорт є стратегічно важливим. Урядові війська змогли викласти позиції повстанців у сусідньому Донецьку - найбільше місто провів бойовиками.
Є побоювання, його захоплення міг повстанці, щоб поповнити запаси - дозволяє боєприпаси, обладнання та трудові ресурси, щоб бути перекинуті по повітрю в зоні конфлікту. Але гул зображення аеропорту, прийнятим у січні-шоу, як спустошили будівлю терміналу є.
Будівля аеровокзалу +2014
Будівля аеровокзалу 2015Повстанці продовжують наступ у лютому.
Карта, що показує боротьби навколо ДебальцевеНайжорстокіший бої в районі міста Дебальцеве, де повстанці намагаються оточити українські війська. Місто є важливим центром зв'язків залізничних Донецькій і Луганській.

Лютого дипломатичний тиск

Як тривають сутички є відновлення дипломатичних поштовх припинити бойові дії. Тим часом, перемир'я дозволяє цивільні, щоб залишити Дебальцеве.
На 12 лютого - після марафону переговорів у столиці Білорусі, Мінськ, буде досягнута домовленість припинити бойові дії. Лідери Росії, України, Німеччини та Франції оголосити, що припинення вогню розпочнеться 15 лютого. Угода також включає в себе зняття зброї та обміну полоненими, але ключові питання залишаються бути вирішене.
Проросійські повстанці в східній Україні також підписати угоду, яка включає в себе буферну зону для важкої зброї, з мінімумом 50 км (30 миль) між суперником артилерія сил (140 км для ракет).
Карта, що показує лінії припинення вогню
Вихід з Дебальцевого

Незважаючи на припинення вогню, важкі бої раніше навколо Дебальцеве з повстанськими силами актуальних захопити стратегічно важливий автомобільний і залізничний вузол, щоб приєднатися територію відбудеться в Донецькій і Луганській областях.
Карта: Дебальцеве областьНа 18 лютого, Президент Порошенко заявляє, що 80% українських сил відійшли від міста до Артемівську.
Очевидці повідомляють десятки танків і стовпців втомлених військ відступаючих, в той час як російським телеканал показує кадри, що він говорить це прапор повстанців істота виріс на висотній будівлі в місті.