NORTON META TAG

05 February 2016

Ja Krievija uzsāka karu Baltijā, NATO zaudētu - Ātri 3FEB16Tas ir interesants gabals no  + Ārpolitikas  . Mēs zinām, Putins ir apņēmies atjaunot Krievijas impēriju, un nebaidās izmantot spēku, lai to izdarītu. Tāpat kā Staļina un Hitlera, viņš izmanto propagandas kampaņu, lai sašutumu Krievijas cilvēkiem par vajāšanām krievu minoritātes kaimiņvalstīs un, kad krievu sabiedriskās domas sasniedz histērija viņš sāk militāru darbību kā Gruzijā un Ukrainā. Krievijas tauta maksā par Putina agresiju ekonomiski, bet valdība brutāli kontrolē medijus un politisko opozīciju cilvēkiem nav citas izvēles, bet, lai paciest rīcību savu diktatūru, bet viņi cīnās, lai izdzīvotu. Putins ir kļuvis czar.The krievu cilvēki ir viņa dzimtcilvēki, un tāpat kā Hitlers redzēja cilvēkus Austrumeiropā un Krievijā, kā sub-cilvēka un pelnījis tikai dzīves kā vergi / dzimtļaudis, Putins redz lielāko daļu savas tautas un tiem Krievijas tuvākie kaimiņi tāpat. Bez Krievijas nepārtraukto okupāciju Ukrainas Krimā un militārās agresijas Austrumu Ukrainā 2015. cēla Krievijas militāro intervenci atbalstot Assad Sīrijā un Krievijas militārās iebrukumus, pārbaudi NATO spējas gaisā un ūdeņos Baltijas, arī Zviedrijā, un Ziemeļjūru, North Atlantic un Alaska. Kaļiņingrada kļūst cietoksnis Kaļiņingrada. Tas  + RAND Corporation  pētījums aicina palielināt amerikāņu militāro klātbūtni NATO austrumu malas. Mums ir pienākums aizstāvēt visas NATO dalībvalstis. Putins ir aa reāls drauds ASV un demokrātisku Eiropu. Visām NATO dalībvalstīm, ne tikai ASV, ir jārīkojas, lai apmierinātu Krievijas draudiem, ja Putins ir ietverts. Ja NATO darbojas, jautājums būs, ja tas būs pietiekami un pietiekami drīz. Mēs varam uzzināt ātrāk, nekā mēs domājam.

Ja Krievija uzsāka karu Baltijā, NATO zaudētu - Ātri

Ja Krievija uzsāka karu Baltijā, NATO zaudētu - Ātri
Ja krievu tanki un karaspēks velmējumu Baltijā rīt, outgunned un pārspēks NATO spēki tiks pārsniegums līdz trīs dienu laikā. Tas ir sobering noslēgšana kara spēles, ko veic ideju ar amerikāņu militāro virsnieku un civilo amatpersonu.
"Spēles" secinājumi ir nepārprotams: Kā pašlaik postured, NATO nevar sekmīgi aizstāvēt teritoriju tās visvairāk pakļauto biedriem, "teica ziņojumu  , ko Rand Corp, kas vadīja kara spēļu pētniecību.
Daudzos tabletop kara spēles spēlēja vairākus mēnešus starp 2014-2015, Krievijas spēki tika klauvē pie durvīm Igaunijas galvaspilsētā Tallinā vai Latvijas galvaspilsētā Rīgā 36 līdz 60 stundu laikā. ASV un Baltijas karaspēks - un amerikāņu Airpower - izrādījās nespēj apturēt avansu mehanizēto krievu vienības un cieta smagus negadījumus, teikts ziņojumā.
Pētījums norāda, ka NATO ir nozvejotas napping ar atdzimstošo un neprognozējams Krieviju, kas ir sākusi palielināt aizsardzības izdevumus pēc tam konfiscēti Krimas pussalā Ukrainā un iestājās pro-Maskavas separātistiem austrumu Ukrainā. Gadījumā, ja iespējamo Krievijas iebrukumu Baltijā, ASV un tās sabiedrotie nav pietiekamu karaspēka numurus vai tankus un bruņumašīnas, lai palēninātu krievu bruņas, teikts ziņojumā, ko Rand David Shlapak un Michael Johnson.
"Šāds straujš sakāvi atstāj NATO ar ierobežotu skaitu iespējām, visi slikti," tā teica.
ASV un tās NATO sabiedrotie varētu mēģināt uzstādīt asiņainu pretuzbrukumu, kas varētu izraisīt dramatisku eskalāciju ar Krieviju, kā Maskava, iespējams redzēt sabiedroto prasību kā tiešu stratēģisko draudu tās dzimtenē. Otra iespēja būtu ņemt lapa no vecā aukstā kara playbook, un draud masveida pretdarbību, tostarp lietot kodolieročus.Trešā iespēja būtu piekāpties vismaz pagaidu sakāvi, padarot NATO bezzobaina, un uzsākt jaunu aukstā kara ar Maskavu, teikts ziņojumā.
Tomēr kara spēles ilustrē arī ir preemptive soļi ASV un tās Eiropas sabiedrotie varētu veikt, lai izvairītos no katastrofālas sakāvi un nostiprinātu NATO austrumu aizsardzību, vienlaikus skaidri Maskavai, ka nebūtu nekādu vieglu uzvaru.
A aptuveni septiņi brigāžu jomā, tostarp trīs smago bruņu brigāžu spēks, un kas balstās uz Airpower un artilērija, būtu pietiekami ", lai nepieļautu strauju pārsniegumu Baltijas valstīs," teikts ziņojumā. Papildu spēki varētu izmaksāt aptuveni $ 2700000000 gadā, lai saglabātu.
Ziņojumā tika izlaists Otrdiena, tajā pašā dienā, aizsardzības ministrs Ash Carter atklāja plānus, lai pievienotu vairāk smagos ieročus un bruņumašīnas, lai prepositioned krājumiem Austrumeiropā dot Pentagons divus brigāde komplekti vērts smago iekārtu NATO austrumu robežas. Kā tas ir šodien, ir divi ASV armijas kājnieku brigādes izvietoti Eiropā - viens Itālijā un citās Vācijā - bet tie ir izstiepts plānas ar nemainīgu prasībām mācību rotāciju ar sabiedrotajiem visā kontinentā.Jaunais $ 3400000000 plāns Kārters un Baltā nama izklāstīja varētu pievienot vēl vienu brigādi mix, bet tas veido karavīru no ASV, griežoties mēnešiem laikā.
Late pagājušajā mēnesī, ģenerālis Filips Breedlove, komandieris ASV Eiropas pavēlniecības,  izlaida  jaunu stratēģiju paredzēšana - un spiežot atpakaļ pret  - Uzaicinājuma iesniegt vairāk rotācijas spēkiem. Lidošana karaspēku un no reģiona "papildina" vienības, kas zvana Eiropa mājās, viņš rakstīja, bet viņi nav "aizstāt ar ilgstošu priekšu izvērstajā klātbūtni, kas ir taustāms un reāls. Virtuālā klātbūtne nozīmē faktisku neesamību. "
David Ochmanek no Rand Corp, bijušais vecākais Pentagona amatpersona, kas ir studējis izaicinājumu, ko rada Krievijas militāro, sauc administrācijas budžeta priekšlikumu par Eiropas spēku svarīgs solis un "pozitīva zīme."
"Heavy bruņu iekārtas, iepriekš novietota uz priekšu, ir sine qua non dzīvotspējīgu iebiedēšanas un aizsardzības stāju uz alianses austrumu kaimiņvalstīs," Ochmanek pastāstīja  ārpolitika . Bet viņš teica, ka daudz vairāk vajadzēja darīt, lai stiprinātu NATO aizsargspējas.
Atklājumi no kara spēles tiks laipni gaidīti vecākie virsnieki, kas ASV armija, kas ir cīnījušies, lai attaisnotu izmaksas uzturēt lielu zemes spēku amid budžeta spiedienu pēdējos gados, un dod priekšroku vieglākas pēdas. Un ziņojums pastiprinās brīdinājumus no augšas militārajiem līderiem, tostarp priekšsēdētājs Apvienotās vadītāju Personāls ģenerālis Džozefs  Dunford , ka Krievija var pārstāvēt numur viens drauds ASV interesēm.
2012. gada sākumā, Obama administrācija paziņoja atsaukšanu divu smago brigādes un to aprīkojumu no Vācijas, griešana dziļi ASV armijas tradicionālo, lielu nospiedumu uz kontinenta. Kopš tā laika, pakalpojums ir lēnām mēģina virzīties kādu aparatūru atpakaļ uz Vāciju, izmantošanai mācībās ar NATO partneriem. Pērn ASV Marines arī sāka skanēt nelielu skaitu Abrams tankiem Rumānijas virkni vingrinājumi ar vietējiem spēkiem.
Tā kā Krievijas iejaukšanās Ukrainā izraisīja trauksmi Austrumeiropā, Amerikas Savienotās Valstis ir vairākkārt apsolīja aizstāvēt Igauniju, Latviju un Lietuvu, kas uzbrukuma gadījumā, atsaucoties uz savas savstarpējās aizsardzības saistības saskaņā ar NATO aliansē. Ar 2014. gada septembri  runas  Tallinā, prezidents Baraks Obama izdarījusi skaidru solījumu aizsargāt Baltijas valstis.
"Mēs būsim šeit Igaunijai. Būsim šeit Latvijā. Būsim šeit Lietuvai. Jūs reiz pirms pazaudējis savu neatkarību. Ar NATO, jūs nekad zaudēt to vēlreiz, "sacīja Obama.
Bet Rand  teikts ziņojumā "ne ASV, ne tās NATO sabiedrotajiem šobrīd gatavi dublēt pieņem zināšanai prezidenta spēcīgus vārdus."
Robežas, ka trīs Baltijas valstis - visas bijušās padomju republikas - dalīties ar Krieviju un Baltkrieviju ir apmēram tāda paša garuma kā vienu, kas atdalīta Rietumvācijā no Varšavas pakta aukstā kara laikā. Bet šajā laikmetā, NATO izvietoti masveida zemes spēku gar robežas ar vairāk nekā 20 divīzijas bristling ar tankiem un artilēriju.
Tvertnes ir maz un tālu starp tagad NATO valstīs, teikts ziņojumā. Vācijas arsenāls aptuveni 2200 galveno kaujas tankus, kas aukstā kara ir samazinājies līdz aptuveni 250. Lielbritānijā, tikmēr, plāno par izvelkot savus pēdējā brigādes štābs atstāja kontinentā.
Ar tikai gaisma kājnieku vienības pie gatava Baltijā, ASV un NATO plānotāji ir arī bažas par  turpmāku  Krievijas bruņojuma palielinājums ar eksklāva Kaļiņingradas par Baltijas jūras krastā starp Poliju un Lietuvu, un Maskavas ieceri būvēt jaunu gaisa spēku bāze Baltkrievija, tikai uz dienvidiem no Polijas-Lietuvas robežas.
Par kara spēles ar Rand vada uzsvēra, cik ASV un NATO spēkiem trūkst transportlīdzekļus un firepower uzņemties to krievu pretiniekiem, kuri uztur vairāk mehanizētās un tvertne vienībām. NATO zemes karaspēks arī nebija pretgaisa artilērijas lai atvairītu Krievijas kara lidmašīnas Baltijas scenārijā.
"Ar un liela, NATO kājnieki atradās nespēj pat veiksmīgi atkāpties un tika iznīcināti vietā," teikts ziņojumā.
Jo kara spēles, lai gan ASV un sabiedroto lidmašīnu varētu radīt tajā bojājumus okupē Krievijas spēki, tie arī bija spiesti veltīt uzmanību apspiežot Krievijas blīvu gaisa aizsardzību un aizstāvēt pret Krievijas gaisa uzbrukumiem aizmugurējiem jomās.
Lai gan tas bija skaidrs, vai izvēršot lielāku karaspēku un bruņas būtu pietiekami, lai atturētu Krieviju no azartspēļu uzbrukuma Baltijā, NATO pašlaik tiek vāji stāvoklis acīmredzami nav radīt pārliecinošu preventīvs, teikts ziņojumā.
Ar uzņēmuma "likumības pārbaužu" un atbalstot NATO aizsargspējas, alianse sūtīs "ziņu Maskavu nopietnu apņemšanos un viens no pārapdrošināšanas uz visām NATO dalībvalstīm un visām ASV sabiedrotajiem un partneriem visā pasaulē," tā teica.
FP 's Paul McLeary veicināja šo ziņojumu.
Foto kredīts: Sean Gallup / Getty Images