NORTON META TAG

07 April 2017

ایالات متحده اعتصاب فرودگاه نظامی سوریه در اولین حمله مستقیم به دولت بشار اسد 6 آوریل 17به یاد داشته باشید این فیلم سگ را بجنبان؟ ما در حال ورود یک وضعیت بسیار خطرناک در شرق میانه و امریکا است. هیچ کس با هر اخلاق (که برگ از دولتهای روسیه و ایران) می تواند حمله اسد به غیرنظامیان بیگناه در کان Sheikhoun با سلاح های شیمیایی چشم پوشی. سوال باقی می ماند، بعد چه می آید؟ تسلیم اسد با او را به تبعید رفتن در روسیه یا ایران؟ مشکوک. مذاکرات صلح؟ آنها هیچ جا خواهد رفت تا زمانی که اسد در قدرت باقی می ماند، فقط در آخرین نتایج حاصل از مذاکرات سازمان یافته توسط روس ها را نگاه کنید. آیا روسیه گام تا عملیات هوایی آن در سوریه و شاید در نیروهای زمینی ارسال به حفظ اسد در قدرت است؟ آیا روسیه گام تا آزار و اذیت آن از هواپیماهای نظامی آمریکایی در آسمان بیش از کشتی های سوریه و نیروی دریایی ایالات متحده در دریای مدیترانه و دریای سیاه؟ آیا ایران اقدام تلافی جویانه در برابر نیروی دریایی ایالات متحده در خلیج فارسی؟ آیا آنها سعی کنید برای بستن تنگه هرمز به حمل و نقل بین المللی در نتیجه تحریک پاسخ از ایالات متحده؟ آیا این یک نقطه محوری برای مخالفان سوریه به حمله نظامی حملات قاطع علیه اسد؟ روسها اجازه نخواهد داد که، و مخالفت شکسته است به لحاظ سیاسی (به لطف عربستان سعودی و کشورهای خلیج و ترکیه) که حتی اگر آنها شکست اسد سوریه را به یک کشور شکست خورده مانند لیبی، عراق در حل می شود. نیروهای آمریکایی بیشتر بر روی زمین در سوریه؟ مانند دولت اوباما بود دولت drumpf / برگ برنده در نقض عمدی از قانون اساسی ایالات متحده با این اقدام نظامی است به دلیل آن بود توسط کنگره مورد تایید نیست. در چند روز آینده خواهد شد بسیار خطرناک برای بسیاری از کشورها و میلیون ها نفر از مردم است. خدا با همه باشد. از واشنگتن پست 
ایالات متحده اعتصاب فرودگاه نظامی سوریه در اولین حمله مستقیم به دولت بشار اسد
  

مقامات گفتند که عمل طراحی شده است به مجازات رئیس جمهور سوریه، بشار اسد و آسیب به نیروی هوایی سوریه، که از یک حمله انجام  سه  که ده ها تن از شهروندان، از جمله کودکان کشته شده، در شمال غرب سوریه است. این مرگبارترین حمله شیمیایی در سوریه غیرنظامیان از 2013. بود  

صحبت در باغ رز  در روز چهارشنبه ، رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که این حمله عبور "بسیاری از، خطوط بسیاری از" و گفت که او در حال حاضر "مسئولیت." مغلوب ساختن پیشی جستن قبلا تعامل نظامی علیه اسد مخالف در سوریه است.

ارتش آمریکا در یک فرودگاه نظامی سوریه راه اندازی 59 موشک های کروز اواخر روز پنج شنبه در اولین حمله مستقیم آمریکا در دولت بشار اسد از زمان جنگ داخلی این کشور شش سال پیش آغاز شد.
این عملیات که دولت مغلوب ساختن پیشی جستن مجاز به تلافی حمله شیمیایی کشتن تعدادی از غیر نظامیان این هفته، به طور چشمگیری آمریکا گسترش می یابد، دخالت نظامی در سوریه و به خطر بالای رویارویی مستقیم با روسیه و ایران، هر دو حمایت اسد در تلاش خود را در معرض ایالات متحده به سرکوب مخالفان خود.
رئيس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن گفت اعتصاب در "منافع حیاتی امنیتی" از ایالات متحده بود و از "همه ملت های متمدن در تلاش برای پایان دادن به کشتار و خونریزی در سوریه به ما بپیوندند. و همچنین برای پایان دادن به تروریسم از همه نوع و همه نوع. "
"ما برای حکمت خدا بخواهید به عنوان ما با چالش جهان بسیار مشکل ما روبرو هستند،" او ادامه داد. "ما برای زندگی زخمی و برای روح کسانی که گذشت دعا می کنیم و امیدواریم که تا زمانی که امریکا مخفف عدالت پس از آن صلح و آرامش در پایان پیروز خواهد شد."
یو اس اس راس و یو اس اس پورتر - - در شرق مدیترانه موشک از دو ناوشکن نیروی دریایی راه اندازی شد. آنها یک پایگاه هوایی به نام Shayrat در استان حمص، که سایت که از آن هواپیما است که از حمله شیمیایی در ادلب انجام اعتقاد به منشأ بدتر میشه. اهداف شامل دفاع هوایی، هواپیما، سوله و سوخت.
نظامی گفت: نشانه های اولیه بودند که این حمله بود "به شدت آسیب دیده یا نابود هواپیمای سوری و پشتیبانی زیرساخت ها است."
دولت سوریه تلویزیون گفت یک حمله موشکی ایالات متحده ضربه تعدادی از اهداف نظامی در داخل کشور، خواستار حمله را «تجاوز،" با توجه به آسوشیتد پرس.
مقامات آمریکایی گفتند که روس ها، که در سوریه حفظ نیروهای قابل توجه است، هشدار پیش از اعتصاب داده شد. یک منطقه نظامی روسیه در این پایگاه که زده شد وجود دارد، اما ایالات متحده با توجه به نیروی دریایی سروان جف دیویس، سخنگوی پنتاگون اقدامات احتیاطی در زمان برای حمله به آن منطقه نیست.
در مقایسه، آغاز جنگ عراق در سال 2003 شاهد استفاده از حدود 500 موشک های کروز و 47 در افتتاحیه کمپین دولت ضد اسلامی در سوریه در سال 2014 از کار اخراج شدند.
این حمله ممکن است صدها نفر از سربازان آمریکایی در حال حاضر در سوریه مستقر در معرض خطر بیشتر قرار داده است. آنها مشاوره به نیروهای محلی در پیش از یک حمله بزرگ در شهرستان سوریه رقه، دولت اسلامی، عملا سرمایه است.
تصمیم برای حمله به زیر 48 ساعت از مذاکرات شدید توسط مقامات ایالات متحده، و نشان دهنده یک استراحت قابل توجهی را با بی میلی دولت قبلی را به اب راه رفتن نظامی به جنگ داخلی سوریه و تغییر هر تمرکز را از مبارزه علیه دولت اسلامی.
مقامات ارشد کاخ سفید در مورد این مسئله از شب سوریه روز چهارشنبه در جلسه ای که به اوایل پنجشنبه به طول انجامید ملاقات نمود، و جیم ماتیس، وزیر دفاع، وزیر امور خارجه رکس تیلرسون و سرلشگر HR مک مستر، مشاور امنیت ملی، بارها و بارها از ابلاغ اند به گفته مسئولان، حمله شیمیایی روز سه شنبه.
فرماندهی مرکزی ایالات متحده تا به حال برنامه ای برای ضربه زدن به دولت سوریه برای سال ها و در حال حاضر دارای دارایی های قابل توجهی در منطقه، امکان واکنش سریع یک بار در تصمیم گرفته شد.
در حالی که کاخ سفید اوباما عملیات علیه دولت اسلامی در سال 2014 آغاز شد، آن به دور از یک حمله برنامه ریزی شده در سایت های دولت سوریه در سال قبل پس از یک حمله شیمیایی مشابه به غیر نظامیان سوریه حمایت می شود.
آشکار حمله گاز اعصاب سه در شمال ادلب، با تصاویر به طور گسترده منتشر آن کودکان بی روح است، به نظر می رسد مغلوب ساختن پیشی جستن و برخی از مشاوران ارشد خود را به گالوانیزه به سخت شدن موقعیت خود را در برابر رهبر سوریه.
حمله اضافه می کند پیچیدگی جدید را در درگیری طولانی مدت سوریه، که شامل مبارزین برای جنگ با دولت سوریه و دیگران با تمرکز بر مبارزه با دولت اسلامی، که با وجود بیش از دو سال از حملات آمریکا و متحدانش یک نیروی قوی باقی مانده است.
در دولت، برخی از مقامات خواست اقدام فوری علیه اسد، هشدار در برابر آنچه یک به عنوان "فلج طریق تجزیه و تحلیل." اما دیگران در مورد عوارض دوم و سوم سفارش نگران بودند، از جمله پاسخ روسیه است که هوا پیچیده نصب شده است سیستم های دفاع در سوریه، با توجه به مقامات، که در شرط ناشناس ماندن سخن به بحث در مورد مذاکرات داخلی.
موضع دولت مغلوب ساختن پیشی جستن در قدرتمند به نظر می رسد به سرعت در پی حمله شیمیایی منتقل شده، به عنوان مقامات ارشد انتقاد جدید از رهبر سوریه ابراز نگرانی کرد.
در شب پنجشنبه، مک مستر پیش بینی حملات را در یک "تغییر بزرگ در حساب اسد منجر شود. این اولین بار ایالات متحده اقدام مستقیم نظامی گرفته است است. "
مک مستر یک فرایند مشورتی در داخل کاخ سفید و شورای امنیت ملی، که در آن سه گزینه به درخواست از رئيس جمهور مورد بررسی قرار گرفت است. مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده تصمیم نهایی و اعتصاب "به وضوح نشان می دهد رئيس جمهور حاضر به اقدام قاطع زمانی که برای به نام است." وی تاکید کرد، با این حال، که این حرکت در غیر این صورت نمی استقرار نیروهای نظامی ایالات متحده در سوریه را تغییر دهد.
در اوایل پنجشنبه، تیلرسون پیشنهاد کرد که ایالات متحده و کشورهای دیگر به نحوی که در نظر حذف اسد از قدرت، اما او نمی گویند که چگونه. فقط یک چند روز پیش، کاخ سفید اعلام کرده بود که از بین بردن اسد بود واقع بینانه با منشی مطبوعاتی شان اسپایسر گفت لازم بود به قبول "واقعیت سیاسی" در سوریه است.
"ما با توجه به پاسخ مناسب برای این حمله شیمیایی،" تیلرسون در پالم بیچ، فلوریدا، که در آن مغلوب ساختن پیشی جستن دیدار داشت، پنجشنبه با شی جین پینگ رئیس جمهور چین گفت. "این یک موضوع جدی است. "او گفت که نیاز به پاسخ جدی است.
صحبت بعد پنجشنبه، تیلرسون به یاد می آورد شرایط 2013 با سوریه به دست بیش از ذخایر شیمیایی آن و روسیه برای نظارت بر آن اسد نیست که معامله دبه: "واضح است، روسیه در مسئولیت خود در که تعهد شکست خورده است. "او گفت، در هر دو صورت روسیه همدست شده و یا تا بی کفایت به توانایی آن برای ارائه شده است.
این نشست با رهبر چین جمعه ادامه خواهد داد، و برخی از مقامات آمریکایی معتقدند اعتصاب نیز به عنوان یک هشدار از تمایل آمریکا برای حمله به کره شمالی، اگر چین عمل نمی برای محدود کردن جاه طلبی های هسته ای از دولت خدمت می کنند.
این بود بلافاصله روشن نیست که آیا حمله روز پنجشنبه مشخص شده آغاز یک کمپین گسترده تر علیه دولت بشار اسد است. در حالی که عملیات روز پنجشنبه اولین حمله عمدی بر اهداف دولت سوریه بود، ایالات متحده به طور تصادفی به یک گروه از سربازان سوریه در شرق سوریه در سال گذشته به گفته مقامات این نتیجه رسیدند ناشی از خطای انسانی بود بدتر میشه.
دولت اوباما اصرار کرده بود که اسد هرگز نمی تواند در هر سوریه پس از جنگ باقی می ماند، و آن گروه های شورشی که ناموفق تلاش کرده اند به برکناری او پشتیبانی می شود.
ایالات متحده یک زرادخانه گسترده و فراگیر است در حال حاضر در منطقه، از جمله ده ها تن از هواپیما حمله به یو اس اس جورج اچ دبلیو بوش، یک ناو هواپیمابر است که به شرق میانه مستقر شده و همراه با ناوشکن هدایت موشک ها و مربیان که همچنین می تواند راه اندازی موشک کروز تاماهاوک .
علاوه بر این، نیروی دریایی آبی خاکی در منطقه شامل 24 واحد اعزامی تفنگداران دریایی با جت هاریر و توپدار کبرا. پنتاگون همچنین دارای نمرات از هواپیما در منطقه پرواز عملیات هر روز علیه این گروه دولت اسلامی، از جمله از اینجرلیک پایگاه هوایی به شمال در ترکیه.
نظر می رسد حمله تنها موشک درگیر کرده است. هواپیماهای جنگنده آمریکا، در صورت استفاده، مجبور به رقابت با یک وب متوسطی از دفاع هوایی سوریه و انواع بالقوه پیشرفته تر از موشک های سطح به هوا ارائه شده توسط روسیه است.
یکی از سیستم های رایج تر اسد، از S-200، ماه گذشته به هدف قرار دادن جت های اسرائیلی مورد استفاده قرار گرفت، اما موشک توسط سیستم دفاعی اسرائیل ره شد. از S-200 دارای طیف وسیعی از حدود 186 مایل، با توجه به اسناد ارتش آمریکا، و می تواند اهداف پرواز در ارتفاع حدود 130،000 فوت رسید.
S-300 روسیه و S-400 موشک، در درجه اول در اطراف Khmeimim پایگاه هوایی در غرب سوریه قرار دارد، یک طیف کوتاه تر از S-200 است، اما سیستم های راداری بیشتری پیشرفته و پرواز، بطور قابل توجهی سریع تر از همتایان قدیمی خود مورد استفاده توسط نیروهای سوریه. از S-300 دارای طیف وسیعی از حدود 90 مایل و همچنین می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای هدف قرار دادن موشک های ورودی کروز ایالات متحده است.
در یک بیانیه مشترک، سناتور جان مک کین (R.-آریز)، رئیس کمیته نیروهای مسلح سنا و لیندسی گراهام (RS.C.) گفت که این عملیات "پیام مهم ایالات متحده آمریکا دیگر نمی خواهد سکون نباشیم ارسال توسط به عنوان اسد، غارتی که با کمک روسیه پوتین، مردم بی گناه سوریه با سلاح های شیمیایی و بمب های بشکه ای ذبح. "
آنها همچنین از دولت به نیروی هوایی اسد را از مبارزه و دنبال نام "از طریق با یک راهبرد جامع جدید در هماهنگی با متحدان و شرکای برای پایان دادن به درگیری ها در سوریه است."
دیوید ناکامورا در پالم بیچ، فلوریدا، و ابی فیلیپ، آن Gearan، کارول ترش و دیوید ویگل در واشنگتن به این گزارش.
دن Lamothe را پوشش می دهد برای امنیت ملی واشنگتن پست و رولپلاک وبلاگ نظامی خود، بازرسی.

دختر خانم رایان می نویسد در مورد پنتاگون، مسائل نظامی و امنیت ملی برای واشنگتن پست.
توماس گیبونز-نف نویسنده و پیاده نظام دریایی سابق است.
بشار اسد، سلاح های شیمیایی، مدیریت drumpf / برگ برنده پنس، ایران، خان Sheikhoun سوریه، روسیه، Shayrat پایگاه هوایی سوریه، جنگ داخلی سوریه، ارتش ایالات متحده، نیروی دریایی ایالات متحده، دولت جنگ