NORTON META TAG

06 April 2017

ХТО ВИ ДУМАЄТЕ покращала? І це тепер незаконно в Росії розділити образ Путіна як гей-клоун 5APR17
Існує так багато диму закрученої про лідерство і мужності путінської , а також Donald drumpf "(і він почав його під час президентської кампанії) не важко собі уявити , або таємно бачити себе ,як описано вище. Я впевнений (НЕ МІЙ) президент drumpf / козирем хоче він міг урядове розпорядження такий же закон Росія має в Америці. З Washington Post ..... 
Це тепер незаконно в Росії ділитися чином Путіна як гей - клоун
Росія заборонила картини із зображенням президента Володимира Путіна в якості потенційно гей-клоуна.
Російські інформаційні агентства виникли проблеми саме звітність, образ багатьох Путін-гей-клоун мемів Інтернету тепер незаконно, щоб розділити. Тому що, ви знаєте, це було заборонено.
Але картина була описана на минулому тижні в списку російського уряду речей, які представляють собою «екстремізм».
Пункт 4071 : картина з Путіним , як людина «з очима і губами , зроблених до» припиненого з неявним анти-гей плямою, маючи на увазі «передбачувану нестандартну сексуальну орієнтацію президента Російської Федерації.»
The Moscow Times  вважає , що  це , ймовірно , виглядає наступним чином :
Цей плакат став популярним в 2013 році, після того, як в Росії був прийнятий закон , що забороняє пропагує дітям про «нетрадиційних сексуальних відносин»,  і протестуючі права геїв були побиті і арештовані .
Але гей - меми Путін вже  поширилися  в Росії розправився з обох сексуальних свобод і онлайн мовлення в останні роки.
Таким чином, ще один новинний сайт вважає, що заборона зображення це один:
Фото публікується В РФ визнали екстремістським плакат з нафарбованими Путіним і Медведєвим
(Інша людина в цій картині є прем'єр - міністр Росії Дмитро Медведєв, до речі. Він частіше асоціюється з  сплячих мемів ,  ніж питань сексуальності, хоча в 2015 році  він підписав наказ , що забороняє транссексуалів від водіння .)
Представник Кремля розповів державне інформаційне обслуговування в Росії, ТАСС, що він не бачив Путін-клоун картини, хоча він був упевнений, що він не став президентом.
«Кремль говорить Путін вміло обтрушуючи" вульгарність "кинули проти нього," читає  санкціоноване державою заголовок  на цьому інтерв'ю.

да, ляльковий Обами П.Порошенко явно не корумповані  NoBigGovDuh  rahulvarshney  KevinRothrock ArtWendeley  pic.twitter.com/Hf8oAEvxyV

Кремль також став досить вправний в управлінні, що люди говорять один про одного в Інтернеті.
Росія пройшла свій  перший «Інтернет екстремізм» закони  в 2013 році, в відповідно до Moscow Times - рік після того, як Путін повернувся на пост президента і почав обмежувати громадянські права.
Через рік, газета повідомила,  Путін підписав закон про  введення тюремного ув'язнення для людей , які дають так багато , як палець вгору до забороненого інтернет - поштою. До їх числа відносяться статті про теоретичному перевороті, який висадився професором філософії в ув'язненні.
У 2015 році російська влада почала вимикаючи сайти Путіна критиків, і обмеження майже всі анонімні блоги,  повідомила The Washington Post . І російський інтернет - цензор вже давно дозволив громадських діячів в файл судових скарг , якщо вони перебігти мем , що спотворює їх «особистість». Як цей, може бути.
Сумно я не можу носити мій «Путін» браслет в аеропорту завтра з - АСП ... 

У минулому році United Press International та інші торгові точки повідомили про  матері -одиначці засуджений до громадських робіт  за перепроведення карикатури Путіни , дивлячись на карті , з ножем у руці. І колишній морський капітан з Ростова , який повторно відправили антивоєнний звіт про Україну отримав два роки умовно і один рік умовно за розпалювання ненависті і ворожнечі.

Повідомлення повідомила про дані плану уряду блокувати онлайн оголошення про антиурядовому мітингу в Москві в минулі вихідні,  заарештувавши сотні на останньому протесті .
Сага забороненого Путіна клоуна фактично почалося багато років тому, коли людина розмістив вбивання образливих зображень російського клон Facebook.
Серед них відкрито расистські та анти-іммігрантських повідомлення,  повідомляє Радіо Вільна Європа . Чоловік був визнаний винним в минулому році, його соціальний рахунок засобів масової інформації був закритий, і він був поміщений в психіатричну допомогу.
Через рік, багато з образів , які він спільно були додані уряду  багатотисячного чорного списку «екстремістських матеріалів»  - з потенційно гей клоуна перерахованих прямо над зображенням Путіна і Медведєва як нацистських солдатів.
Більше читання:
Avi SELK є американо-канадським кочівником. Він повідомив в Dallas Morning News від 2009 до грудня 2016 року, коли він приєднався до загального Ассайнмент Деск.
   дотримуйтесь @aviselk

Девід Філіпов є керівником бюро Пошти в Москві, зосередивши увагу на Росії і республік колишнього Радянського Союзу. Раніше він повідомив в The Boston Globe з Бостона, Росії, Іраку і Афганістану.
   дотримуйтесь @davidfilipov