NORTON META TAG

04 March 2017

WARNER, קיין דוחק טראמפ ממשל MAKE פשעי שנאה נלחמת בעדיפות עליונה 3MAR17

WARNER, קיין דוחק טראמפ ממשל MAKE פשעי שנאה נלחמת בעדיפות עליונה 3MAR17
ונדליזם בבית קברות יהודי
אני מאוד גאה הסנטור טים קיין D VA  ו  + הסנטור Mark Warner D VA  להצטרפות סנאטורים אמריקנים נוספים בגינוי הגידול פשעי שנאה וטרור מקומיים הקוראת הפעלות AG fotze jeff להקדיש את המשאבים משרד המשפטים צורך לחקור את כל אמריקאי שונאים קבוצות ואת פשעי השנאה וטרור מקומי שהם מקדמים ולהתחייב. הנה ההודעה לעיתונות של מכתב הסנטור ואחריו מידע על כל קבוצות השנאה ופעילותם מן המרכז המשפטי לעוני בדרום / SPLC .....

WARNER, קיין דוחק טראמפ ממשל MAKE פשעים נלחמים בשנאה בעדיפות עליונה

וושינגטון -. Sens ארה"ב מרק ר וורנר טים קיין (שני D-VA) הצטרף לקבוצה של 25 סנאטורים דוחק היועץ המשפטי לממשלה ג'ף מושבי כדי להפוך למאבק בפשעי שנאה מוקד עיקרי על משרד המשפטים האמריקאי ולבקש מימון מלא עבור המשפטים שירות קשרי הקהילה של המחלקה לזכויות האזרח החטיבה. השבוע, היה איום הפצצה עשה בבית ספר יהודי פיירפקס מכתב איום נשלח במסגד Falls Church.
"אנחנו כותבים כדי מפציר בכם לעשות במאבק פשעי שנאה להקדיש מחשבה רבה משרד המשפטים לתעדף מימון להגנה על זכויות האזרח כפי שאתה להעריך את סדרי העדיפויות בתקציב. כפי שאתה לא ראית ספק, חלה עלייה מדאיגה באלימות הטיה מוטיבציה בארצנו. רבים מבני קהילות מיעוט גזעיים, אתניות ודתיות, כמו גם לסביות, הומואים, ביסקסואלים וטרנסג'נדרים אנשים (להט"ב), חיים בפחד מאוד אמיתי לביטחונם. הם מפחדים, ומוטל עליכם כקצין אכיפת החוק הראשי של הממשל שלנו להוכיח להם וכל האמריקאים כי אפליה ואלימות נגד אדם בגלל מי הם, איך הם סוגדים, או מי שהם אוהבים לא תהיינה נסבלות בארצנו, "  הסנטורים כתב.
בנוסף סנס. וורנר קיין, המכתב נחתם על ידי סנס. תמי בולדווין (D-WI), Mazie Hirono (D-HI), ריצ'רד בלומנטל (D-CT), קורי בוקר (D-NJ), שרוד בראון (D-OH), בן קרדין (D-MD), טום Carper (D-DE), כריס שהם מין קון (D-DE), קתרין קורטז Masto (D-NV), אל פרנקן (D-MN), קירסטן Gillibrand ( D-NY), איימי Klobuchar (D-MN), פט ליהי (D-VT), אדוארד מרקי (D-MA), רוברט מננדז (D-NJ), ג'ף מרקלי (D-OR), פאטי מוריי (D- WA), ברני סנדרס (I-VT), דבי Stabenow (D-MI), כריס ואן הולן (D-MD), אליזבת וורן (D-MA), שלדון Whitehouse (D-RI) ו רון ויידן (D-OR ).
"אנו מפצירים בך לכלול מימון מלא עבור שירות קשרי הקהילה של משרד המשפטים ואזרח חטיבה, הוא תוך כדי עבודה עם קונגרס כדי לתת מענה למימון משרד המשפטים לשארית שנת הכספים 2017, וכפי שאתה לפתח שנת הכספים שלך 2018 בקשת התקציב. שירות קשרי הקהילה מפקח כוח של מתווכים מקצועיים ומאמנים מואשמים וקירוב קהילות בקונפליקט כדי לסייע להם לשפר את היכולת שלהם באמצעות מנגנונים מקומיים, עצמאיים כדי למנוע ולפתור חששות קיימים ועתידיים. זכויות אזרח החטיבה מובילה את המאמצים של המחלקה לקיים את זכויות אזרח וחוקתיות של כל האמריקנים, ולאכוף ו פשע שנאת זכויות אזרח פדרלי חוקיים. יחד, מרכיבים אלה של המחלקה לשחק תפקיד קריטי בהתמודדות אפליה ופשע מוטיבצית הטיה בארצנו, "  כתב  הסנטורים.   "אנחנו גם מאמינים שזה הכרחי כי אתה מחדש את מחויבותה של המחלקה לעבודה עם גורמים מדינתיים והמקומיים בהגשת תביעות נגד פשעי שנאה, בעבודה עם שיפוט מדינתי והמקומי לשיפור ההערכה שלהם ודיווח של פשעים כאלה, ולהעמיד לדין פשעים כאלה ברמה הפדרלית רמת בעת הצורך. "
העתק של המכתב זמין  כאן .
MAP שונא SPLC  (לחץ כדי לראות את המפה)
עלייתו של קבוצות שנאה
SPLC תעד עלייה מהירה במספר של קבוצות שנאה מאז המאה, מונע בחלקו על ידי כעס בעקבות הגירה לטינו ותחזיות דמוגרפיות מראות כי הלבנים כבר לא מחזיקים מעמד רוב במדינה בכ 2040. העלייה מואצת בשנת 2009, השנה הנשיא אובמה לתפקידו, אך ירדה אחרי, בין השאר, מכיוון שמספר רב של קיצונים נעו אל האינטרנט והרחק מפעילות on-the-הקרקע. בשנים האחרונות, בין שאר בשל קמפיין לנשיאות כי פלירטט בכבדות עם רעיונות קיצוניים, ספירת קבוצת השטנה עלתה שוב. קרא שלנו  הדו"ח העדכני ביותר  או לראות  רשימה מלאה של קבוצות שטנה פעילות .
שונא מספרי המפה NATIONAL
197%  גידול במספר כולל של קבוצות שנאה נגד מוסלמים לעומת 2015.  קרא עוד על קבוצות אנטי-מוסלמיות.
663  סה"כ קבוצות 'פטריוטיות' נגד הממשלה ב -2016.
130  סה"כ קבוצות קו-קלוקס-קלאן בשנת 2016.  קבוצות KKK פעילות.
193  סה"כ קבוצות שחורות בדלניות בשנת 2015.  קראו עוד על קבוצות שחורות בדלניות.

HATEWATCH

Hatewatch מפקחת וחושפת את פעילות הימין הקיצוני האמריקאי.
הנה הדיווחים האחרונים מהצוות Hatewatch של SPLC, אתה יכול לסמן את הקישור למעלה או להירשם עדכון RSS שלהם או עלון דואר אלקטרוני כדי להיות כל הזמן מעודכן על עבודתם.

HATEWATCH
03 במרץ, 2017
  
 
הגינוי של טראמפ של איומים, פשעי שנאה נופל קצר; CNP דוחף חזק לסדר "חופש הדת"; ניו יורק לפשעי שנאת נסיקה; ועוד.
HATEWATCH
02 במרץ, 2017
  
 
כמעט חודש לאחר Dylann גג נרצח תשע קהילה בכנסיית AME עמנואל אמא של צ'רלסטון, שיירה של טנדרים נסע ידי מסיבת יום ההולדת של ילד האמריקאי צעיר אפריקני שלכת קריאות גזעניות ומצביעה בנשק. ב -27 בפברואר, 2017, מספר בין הקבוצה "מסמנים" היו  נידון  לעונשי מאסר ממושכים על תקיפה בנסיבות מחמירה, איומים טרוריסטים ומפר מעשה כנופית מדינה. 
HATEWATCH
02 במרץ, 2017
  
 
עוד קברות יהודים בארצות הברית הושחתו, ההתקפה כגון השלישי תריסר ימים מה שרבים רואים עלייה ניכרת ומפחידה באנטישמיות וחוסר סובלנות.
ונדליזם בבית קברות יהודי
HATEWATCH
02 במרץ, 2017
  
 
המחוזי Rapides פריש עו"ד פיליפ טרל - האיש שמשרדו  מוזמנים  הקיצוני האנטי-מוסלמי  ג'ון Guandolo  להכשיר אכיפת החוק באלכסנדריה בשבוע הבא - פעם ניהל משרד עורכי דין עם ידועים לואיזיאנה Klansman גרג Aymond.
Guandolo
HATEWATCH
02 במרץ, 2017
  
 
בשבוע שעבר  Hatewatch פרסם את הראשון  בסדרה מתמשכת של ניתוחים של Stormfront, בעבר באתר השנאה הפופולרי ביותר באינטרנט. 
HATEWATCH
02 במרץ, 2017
  
 
נאומו של טראמפ בשר יותר סמכותי; KKK ב 1920 אילינוי; סטודנט DREAM הרים לאחר ביצוע טיעון; ICE, הגבול הם סיירת הולך נוכלים תחת טראמפ? ועוד.
HATEWATCH
02 במרץ, 2017
  
 
לפני ירי Olathe ואת עלילת הפצצת עיר הגנים, באזור היה רווי רטוריקה איסלאמופוביה בין הבחירות 2016.
HATEWATCH
01 במרץ, 2017
  
 
ברייטברט חדשה - לשקע חסר ייחוד פעם בקבוצת כוכבי מדיה ימין - הפך קול מוביל תקשורת השמרנית עד 2016. תחת הנהגתו של סטיבן ק באנון, זה היה המגבר מוקדם של מסע הפרסום של הנשיא דונלד טראמפ אשר  בתורו צטט ברייטברט יותר מכל מקור אחר . מנהיגי  לאומיות לבנת  התנועה לא הופתעו. 
ברייטברט תחת באנון כותרת
HATEWATCH
01 במרץ, 2017
  
 
ג'ון Guandolo - סוכן חרפה לשעבר FBI פנה פעיל אנטי-מוסלמית - יהיה פאריש Rapides, בשבוע הבא לואיזיאנה, כדי להכשיר  אכיפת החוק. Guandolo, שמנהל "הכשרה אסטרטגית ותפעולית & ייעוץ" קבוצה בשם  הבנת האיום , מטייל בארץ לכאורה ללמד לאוש בכל רמה של הממשלה איך לחפש תאי מחבלים באזורם. ההדרכות של Guandolo במקום  לשרת  מכשפות  ציד אנטי-מוסלמי, פעמים רבות מיקוד להכפיש מנהיגים מוסלמים מקומיים. 
ג'ון Guandolo