NORTON META TAG

06 March 2017

لینک های تکان دهنده بین جمهوری آذربایجان الیگارشی، گروه ترور ایران و مغلوب ساختن پیشی جستن هتل 6MAR17


لینک های تکان دهنده بین جمهوری آذربایجان الیگارشی، گروه ترور ایران و مغلوب ساختن پیشی جستن هتل 6MAR17

نتیجه تصویر برای برنده الگوی رفتاری تروریسم
drumpf / تهمت پنس راه آهن در برابر تروریسم، با هدف باطل، بیگانه، متعصب، نژادپرست، نفرت خود را پر و ترس طلب تبلیغ علیه پناهندگان و مهاجران در حال فرار دولت های بی رحم، تروریسم، مواد مخدر جرم و جنایت قاچاق انسان، آزار و اذیت مذهبی و جنسیتی و جنگ است. با این حال، در اینجا یک گزارش نشان سازمان drumpf / ترامپ انجام کسب و کار با یک خانواده اجرا سندیکای جرم و جنایت و سپاه پاسداران ایران، مرتد از اسلام و به جرم تروریسم در ایران و در سراسر شرق میانه است. رئیس جمهور ایالات متحده در کسب و کار با یکی از سازمان های بدخیم ترین ضد آمریکایی در جهان، همه برای سود. از  + آلترنت ......

لینک های تکان دهنده بین جمهوری آذربایجان الیگارشی، گروه ترور ایران و مغلوب ساختن پیشی جستن هتل

مغلوب ساختن پیشی جستن یک هتل در جمهوری آذربایجان که به نظر می رسد یک عملیات فاسد اجرا شده توسط یک خانواده با لینک به سپاه پاسداران ایران به نام «Corleones دریای خزر" توسعه یافته است.
نیویورک، نیویورک، ایالات متحده - 2008 اوت 3: دونالد ترامپ در 5 خیابان در مقابل برج ترامپ در شهر نیویورک است.
عکس های اعتباری: پل Hakimata عکاسی / Shutterstock تصویر

دونالد ترامپ رئيس جمهور و دختر بزرگتر خود یک هتل در جمهوری آذربایجان که به نظر می رسد یک عملیات فاسد اجرا شده توسط یک خانواده با لینک به سپاه پاسداران ایران به نام «Corleones دریای خزر" توسعه یافته است.
تهمت هتل بین المللی و برج باکو - در سال 2008 به عنوان یک ساختمان آپارتمان لوکس تصور اما در سال 2014 به یک هتل تبدیل - هرگز باز، و هر دو ناظران محلی و کارشناسان بین المللی با وجود ساختمان گیج،  گزارش  نیویورکر .
این پروژه به عنوان یک "اموال فوق العاده لوکس" با هر دو هتل و فضای مسکونی در نظر گرفته شده بود، اما هر دو محل و زمان آن فرد است، با توجه به گزارش.
مغلوب ساختن پیشی جستن برج باکو در بخش توسعه نیافته از مرکز شهر در شهرستان از یک مرکز خرید تخفیف و مایل به دور از منطقه کسب و کار اصلی واقع شده است، در سراسر خیابان.
"چرا کسی قرار دادن یک هتل لوکس وجود دارد؟ گفت:" مقام سابق در وزارت آذربایجان گردشگری. "هیچ کس که قادر به ماندن در آنجا خواهم در این محله است."
گزارش این مجله، سازمان مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد این پروژه می توان به تنها یک هتل در سال 2014 تبدیل شده، پس از رونق ساخت و ساز در Baku بود به پایان رسید و نرخ اشغال هتل لوکس حدود 35 درصد در نوسان بود.
یک کارشناس دانشگاه کورنل گفت  نیویورکر  است که توسعه دهندگان هتل های پنج ستاره به طور معمول باید نرخ اشغال متوسط حداقل 60 درصد بیش از 100 سال نشان می دهد.
نیوزویک را کورت Eichenwald در ماه سپتامبر گزارش  که براده مالی مغلوب ساختن پیشی جستن نشان دادن در معامله باکو با پسر وزیر حمل و نقل  آذربایجان شرکای او است.
مقامات آمریکایی معتقدند که رسمی، ضیا محمداف، پول متمرکز برای ارتش ایران، اگر چه هیچ اتهام رسمی علیه او و یا پسر خود، انار محمداف آورده بودند - که شریک زندگی مغلوب ساختن پیشی جستن در سرمایه گذاری هتل Baku است.
نیویورکر  یکی از ثروتمندترین و قدرتمند ترین اقلیت حاکم در یکی از کشورهای فاسد ترین در جهان است - - و برادرش، التون محمداف، یک عضو با  نفوذ پارلمان آذربایجان، که قرارداد برای پروژه امضا و تاسیس روابط مغلوب ساختن پیشی جستن به ضیاء محمداف مورد بررسی قرار باکو قرن بیست و یکم، که دارای برج.
خانواده محمداف، توصیف  سیاست خارجی مجله به عنوان  "این Corleones دریای خزر،"  شهرت دارد با استفاده از مواضع دولت خود به خود و  شرکای خود را غنی سازی - که شامل شرکت های ساخت و ساز وابسته به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران است.
دولت مغلوب ساختن پیشی جستن آماده است تا محکوم که گروه - است که به قاچاق مواد مخدر متهم کرد، حمایت از تروریسم در خارج از کشور و پول شویی - به عنوان یک سازمان تروریستی است.
توسعه باکو موضوع گزارش های متعدد پس از مغلوب ساختن پیشی جستن انتخابات ریاست جمهوری در سال 2015 اعلام کرد، و حقوقی رئیس سازمان مغلوب ساختن پیشی جستن، آلن گارتن، با گفتن این شرکت هرگز به طور مستقیم با محمداف درگیر هر گونه نگرانی را رد کرد.
گارتن ادعا مغلوب ساختن پیشی جستن تنها نقش منفعل در توسعه باکو با صدور مجوز نام خود را برای استفاده توسط پسر محمداف، که برای او حداقل 2.8 میلیون $ پرداخت شد بازی، با توجه به خرده عمومی محدود شده است.
دیگر اسناد نشان مغلوب ساختن پیشی جستن اضافی 2.5 میلیون $ برای استفاده از نام او در سال 2012 پرداخت شده بود، و رئيس جمهور آینده آمریکا نیز با امضای یک قرارداد برای مدیریت هتل پس از آن مبلغی نامعلوم گره خورده است به عملکرد سرمایه گذاری افتتاح شد.
گارتن در ماه دسامبر، یک ماه پس از انتخابات مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که سازمان مغلوب ساختن پیشی جستن ارتباط با هتل قطع کرده بود، اما  نیویورکر  گزارش این ادعاها نادرست و ناقص بود.
ژان deRoos، استاد دانشگاه کرنل، گفت: علاقه سازمان مغلوب ساختن پیشی جستن در این پروژه باکو - که توسط Ivanka مغلوب ساختن پیشی جستن نظارت بود - غیر معمولی و "بسیار، بسیار شدید است."
که مشارکت نزدیک ممکن است باز کردن سازمان مغلوب ساختن پیشی جستن را تحت تعقیب کیفری تحت قانون روشهای فساد خارجی، که در سال 1977 به منع شرکت های آمریکایی از پاداش مقامات خارجی فاسد به تصویب رسید - حتی اگر آنها را ناخواسته است.
گارتن فساد همه اما اعتراف کرد با این پروژه درگیر شد - "من قصد ندارم به اینجا نشسته و دفاع از Mammadovs،" او گفت: - اما او اصرار داشت سازمان مغلوب ساختن پیشی جستن باید از پیگرد قانونی مصون باشد؛ زیرا این شرکت انجام پروژه را کنترل کند و پول را به هر کسی پرداخت نمی کند.
با این حال، کارشناس حقوقی که متخصص در قانون فساد خارجی آن ادعا به عنوان مزخرف را رد کرد.
"شما نمی توانید به معاملات کسب و کار در جمهوری آذربایجان رفتن فرض کنید که شما از FCPA ایمنی هستند، و نه می تواند مسئولیت شما فرار با دنبال راه های دیگر، گفت:" جسیکا Tillipman، یک رئیس دستیار در مدرسه دانشگاه جورج واشنگتن قانون. دخالت مستقیم مقامات کشورهای خارجی و بستگان خود را در جمهوری آذربایجان با روابط به سپاه پاسداران ایران - "کل باکو معامله یک پرچم قرمز بزرگ است. علائم هشدار دهنده فساد به ندرت مشهود است. "
مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد قانون در طول یک ظاهر تلفن در CNBC مه 2012 گله و شکایت، به ماه قبل از معامله باکو به پایان رسید.
مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: «هر کشور دیگر را به این مکان ها می رود و آنها انجام آنچه آنها باید انجام دهید،". "این یک قانون وحشتناک است و آن را باید عوض شود."
او شکایت کرد که شرکت های آمریکایی که حاضر به تسلیم رشوه - و  نیویورکر  گزارش در کیسه های اثاثه قابل حمل پول نقد در حال تغییر در طول  ساخت و ساز دست - "انجام کسب و کار در هیچ جا" آیا
"است یک پاسخ وجود دارد - رفتن به اتاق خود، و بستن درب، به خواب رفتن و انجام هر گونه معاملات را انجام دهد، چرا که این تنها راه است،" مغلوب ساختن پیشی جستن به CNBC ناله. "تنها راه شما در حال رفتن به آن را انجام راه های دیگر است."