NORTON META TAG

29 September 2016

Політ MH17 був збитий ракетою переїхав з Росії, дослідники говорять і Snapshot стеження Підтверджує військової присутності Росії в Україні 28SEP16 & 21JUN15


Результат Зображення для mh17
Жодних сюрпризів тут, як раз підтвердження путин і російський народ , який недавно голосували розширити свою тоталітарну диктатуру і їх бунтівні проксі в Україні не винні в убивстві пасажирів і екіпажу MH17 . Моральний нація висловлює деякий сором, вибачиться, буде працювати зі слідчими , щоб виставити , хто віддав наказ стріляти ракету BUK і перетворити їх в Нідерландах або Малайзії або України для судового переслідування. Ви можете бути впевнені , що кожен ,хто мав якийсь - або частини в збиті MH17 знаходиться в Росії, захищена, і я впевнений, честьпутина і його підручних . Інша частина світу має моральне зобов'язання посилити існуючі санкції в відношенні Путіна і Росії і накласти ще більше санкцій на них. Путін і Росія просувають, підтримуючи і беручи участь у державній підтримці тероризму в Україні, в Сирії, в Грузії і погрожуючи його проти країн Балтії, Вірменії та Східної Європи. Вони нічим не краще , ніж daesh / Ісіда, Хезболли, Боко Харам аль-Каїди, Хамасу, чи не краще , ніж терористів - ізгоями в світі, н Корея, Саудівська Аравія і Іран. І майте це на увазі, Donald Titus drumpf / козирем є великим шанувальником путина і російська диктатура . Від  + NPR .....

Політ MH17 був збитий ракетою які переїхали з Росії, дослідники говорять

28 вересня 2016 8:15 ранку по східному часу


Члени спільної слідчої групи представляють попередні результати розслідування кримінальної справи в збиті Malaysia Airlines Flight 17 в 2014 р слідчі заявив в середу, вони підтвердили, що MH17 був збитий ракетою, випущеною з Buk повстанцями районах на території України.
Еммануель Dunand / AFP / Getty Images

Голландська під керівництвом команда А міжнародних дослідників прийшла до висновку, що Malaysia Airlines Flight 17, який розбився в липні 2014 року, був збитий російською ракетою Buk, які були передані в утримуваного повстанцями на сході України.
Після стрілянини, пускова земля-повітря був переведений назад в Росію.
Гуркіт MH17 вбили всіх 298 чоловік наборту. У  попередні результати міжнародного розслідування кримінальної справи були оголошені в середу в Нідерландах. Слідчі сказали , що вони були впевнені , про типі використовуваного зброї і де він був звільнений з - але що розслідування , хто саме несе відповідальність за ракетний запуск займе більше часу.
Є більше 100 підозрюваних, кажуть слідчі.Наступний етап дослідження включатиме в себе інтерв'ю підозрюваних і простежити ланцюжок командування в рамках сепаратистів в Україні, щоб визначити, хто віддав наказ стріляти ракету.
Раніше дослідження Радою безпеки голландці  вже прийшли до висновку ,  що аварія стала результатом ракетою ,запущеною з регіону в Україні ,контрольованої Росією сепаратисти.Раніше в цьому році, звіт з групи добровольців цивільних журналістів  були замішані в Росії запуску ракет.
Росія неодноразово заперечувала відправку військового майна і персоналу через кордон в Україну. Раніше Москва запропонувала MH17, можливо, був збитий інший літак.
В даний час Росія стверджує, що якщо літак був збитий ракетою земля-повітря, він повинен бути звільнений з десь, крім утримуваних повстанцями районах, виявлених дослідниками, повідомляє Reuters. Кремль сказав, перед тим висновки доповіді в середу було оголошено, що він нові дані радіолокації, які показують ракету не міг бути звільнений з бунтівної території.
Опубліковано 28 Вересня 2016 р
Прес-презентація JIT MH17 28-09-2016

У доповіді Об'єднаної слідчої групи, яка складалася з дослідників з Нідерландів, Бельгії, Австралії, Малайзії та України, які використовуються для аналізу даних, рахунків свідків і перехоплені телефонні дзвінки, щоб визначити зброю, що використовується і місце запуску ракет.
Фрагменти ракети Buk були знайдені на місці катастрофи, в тому числі шматок металу, подану в рамі вікна кабіни, кажуть дослідники.
Вони сказали, що телефонні дзвінки показали, проросійські повстанці в Україні з проханням про те, що система ПРО земля-повітря доставлений і повідомляє про своє прибуття з Росії, і що свідки описав бачачи ракетну систему Buk в переході до повстанських територій. Незабаром після того, як ракета була запущена, система Buk перевантажували на вантажівку і відправили назад до Росії.
Свідки поруч з ідентифікованої стартового майданчика - на сільськогосподарських угіддях біля Первомайського - бачили і сфотографували конденсації слід ракети, йдеться в доповіді.
Дослідники також сказали, що вони могли б остаточно відкинути можливість того, що інший літак, а не ракетою земля-повітря, збитий літак.Радіолокаційні дані з Росії та України, а також інформація, надана США, не показують ніякого іншого літака біля польоту в момент аварії, говорять дослідники.

Знімок стеження Підтверджує російська військова присутність в Україні


Reports of the Russian military helping pro-Russian separatist fighters in Ukraine are common — but can be hard to confirm. Russia denies that its soldiers are fighting in Ukraine.
Новий Островського документальний Селфі Солдати, хроніку його подорож по слідах від Бато Дамбаев, який він підтвердив , був зарахований в російській армії. Потім він зв'язався з Дамбаев безпосередньо.Кореспондент ВІЦЕ News  Саймон Островський  вирішив повторити кроки одного солдата - як описано в соціальних медіа повідомлень солдата - щоб побачити ,де саме солдат був, і , якщо це може допомогти підтвердити безпосередню участь Росії в Україні.    
Фільм на недавній роботі Атлантичної ради, Вашингтон, округ Колумбія, мозкового центру , який видав  доповідь ,  спираючись на інформацію з відкритим вихідним кодом для відстеження та перевірки місць , де фотографії і відео російських солдатів і обладнання були прийняті в Україні.
"Я хотів знайти спосіб, щоб бути в змозі підтвердити, що в значній мірі все вже вважає, що в тому, що уряд Росії бере безпосередню участь в конфлікті на сході України," Островський каже NPR Арун Рат.
"І це як раз сталося, що саме самі російські солдати, які за умови, що доказ ненавмисно, розмістивши свої фотографії онлайн в Україні", говорить він. "І це не могло бути простіше. Так воно і є."

Інтерв'ю Основні моменти

Про те, як він знайшов Бато Дамбаев
Ми працювали разом з Атлантичною радою та Elliott Хіггінса, який це громадянин журналіст, який був geolocating - який повинен сказати, знаходячи розташування фотографій - протягом довгого часу, поки ми не знайшли, хто б розмістив фотографію себе в область, яка виглядала, як це було поле бою і відрізнявся від усіх інших фотографій, які він вивішені себе.
Тому, як тільки ми побачили, що там була фотографія там, що виглядало багато, як це могло бути прийнято в Україні, ми почали зосередивши увагу на цей солдат. ... Ми простежили весь свій шлях з Сибіру, ​​4000 миль, на сході України.
Про реакцію Дамбаев в 
Він усе заперечував. Я думаю, що він насправді був підготовлений, як і всі солдати, що вони повинні зняти свої відзнаки, перш ніж вони йдуть в Україну. Вважається, що вони не беруть мобільні телефони з ними. Він порушив це правило, так що він знав, що він потрапив в біду.
Я знаю, що він повідомив мені то, негайно зв'язався з ним після того, як я говорив з ним по телефону. І це не в фільмі, але через кілька годин після того, як я поклав трубку, прийшли служби безпеки і заплатив мені візит в моєму готелі, і я був по суті труїли ними з Росії в наступний період.
У Росії заперечує свою роль в Україні
Це дуже чутливе питання, участь російських солдат в Україні, тому що все від Путіна на вниз заперечує, що це відбувається. Так що, поки росіяни не розуміють, поки уряд Росії не визнає, що він бере участь в конфлікті, я не думаю, що там буде будь-який вид дозволу. І я сподіваюся, що цей фільм приносить нам трохи ближче, по крайней мере, такого роду визнання того, що це відбувається. ...
Один із способів ... Я думаю, що росіяни намагаються запобігти такого роду звітності я подачі заявки на акредитацію журналіста, який я був в змозі отримати до того, за останній рік, протягом року. І це було через кілька днів після того, як я був в основному витіснені з Росії, що я, нарешті, отримав повідомлення про те, що я б відмовив журналісту документи.
Пояснення не було дано мені, і я думаю, що це додатковий метод, який уряд використовує для того щоб запобігти доповіді про свою діяльність на Україні.
БУК ракетні , Donald drumpf , економічні санкції , JIT , Об'єднана слідча група , Малайзія , MH17 , путин , Росія , державний тероризм , Україна , українські повстанці