NORTON META TAG

29 September 2016

Lot MH17 został zestrzelony przez Missile przeniesiona z Rosji Śledczy Say & Snapshot sleuthing Potwierdza Russian Military obecność na Ukrainie 28SEP16 & 21JUN15


Wynik Obraz dla mh17
Nie ma tu żadnych niespodzianek, wystarczy potwierdzenie Putin i Rosjanie, którzy niedawno głosowali na przedłużenie jego totalitarną dyktaturę i ich pełnomocników rebeliantów na Ukrainie są winni morderstwa pasażerów i załogi MH17 . Moralna naród wyrażenia jakiegoś wstydu, by przeprosić, by pracować z badaczy, aby odsłonić który wydał rozkaz otwarcia ognia pocisk Buk i przekażesz je do Holandii lub Malezji Ukrainy do prokuratury. Możesz być pewien, że każdy, kto miał jakikolwiek udział w strąceniu MH17 jest w Rosji, chronione, i jestem pewien, uhonorowany przezPutina i jego popleczników . Reszta świata ma moralny obowiązek zaostrzenia istniejących sankcji na Putina i Rosji oraz nałożyć jeszcze większe sankcje na nich. Putin i Rosja są promowanie, wspieranie i uczestniczenie w państwowej sponsorowany terroryzmu na Ukrainie, w Syrii, w Gruzji i grożąc jej przed bałtyckich, Armenii i Europie Wschodniej. Oni nie są lepsze niż daesh / ISIS Hezbollah, Boko Haram al-Kaida, Hamas, nie lepiej niż terrorystycznych bandyckich krajów świata, n Korei, Arabii Saudyjskiej i Iranu. I pamiętać o tym, Donald Titus drumpf / atutem jest wielkim wielbicielem Putina i rosyjski dyktatura . Od  + NPR .....

Lot MH17 został zestrzelony przez Missile przeniesiona z Rosji Śledczy Say

28 września 2016 08:15 ET


Członkowie wspólnego zespołu śledczego przedstawi wstępne wyniki dochodzenia karnego w strąceniu Malaysia Airlines Flight 17 w 2014 roku powiedział w środę, że badacze potwierdzili, że MH17 został zestrzelony przez pocisk Buk wystrzelonego z obszarów zajętych przez rebeliantów na Ukrainie.
Emmanuel Dunand / AFP / Getty Images

Holenderski zespół kierowany międzynarodowych badaczy stwierdziła, że ​​Malaysia Airlines Flight 17, który rozbił się w lipcu 2014 roku, został zestrzelony przez rosyjski Buk pocisku, które zostały przeniesione do rebeliantów wschodniej Ukrainie.
Po strzelaninie, powierzchnia-powietrze wyrzutnię rakiet przeniesiono z powrotem do Rosji.
Katastrofa MH17 zabite wszystkie 298 osób na pokładzie. Te  wstępne wyniki międzynarodowego dochodzenia karnego zostały ogłoszone w środę w Holandii.Badacze stwierdzili, że był przekonany o rodzaj broni używane i gdzie został zwolniony z - ale to śledztwie, kto dokładnie jest odpowiedzialny za rozpoczęcie rakiet zajmie więcej czasu.
Istnieje ponad 100 podejrzanych, śledczy mówią. Kolejnym etapem dochodzenia obejmie wywiady podejrzanych i śledzenia dowodzenia ciągu separatystów na Ukrainie, aby określić, kto wydał rozkaz otwarcia ognia pocisk.
Wcześniejsze dochodzenia przez Radę Bezpieczeństwa holenderskim miał  już stwierdził  , że katastrofa była wynikiem pocisk wystrzelony z regionu na Ukrainie kontrolowany przez rosyjskich oparciem separatystów. Na początku tego roku, sprawozdanie z grupą  wolontariuszy, dziennikarzy obywatelskich  był zamieszany Rosja w uruchomieniu rakiet.
Rosja wielokrotnie zaprzeczył wysyłanie sprzętu wojskowego i personelu przez granicę na Ukrainę. Moskwa już wcześniej sugerował, że MH17 mógł zostać zestrzelony przez innego samolotu.
Teraz Rosja twierdzi, że jeśli samolot zostały sprowadzone przez pocisk ziemia-powietrze, musi zostać zwolniony z czegoś innego niż na obszarach zajętych przez rebeliantów zidentyfikowane przez badaczy, donosi Reuters. Kreml powiedział, zanim ustalenia raportu środę ogłoszono, że ma nowe dane radiolokacyjne, które pokazują pocisk mógłby nie zostały wystrzelone z terytorium rebeliantów.
Opublikowane w dniu wrz 28, 2016
Prasa prezentacja JIT MH17 28-09-2016

Raport ze wspólnego zespołu dochodzeniowo, która składała się z badaczy z Holandii, Belgii, Australii, Malezji i na Ukrainie, wykorzystywanych danych kryminalistycznych, relacje świadków, a przechwycone telefon wzywa do określenia broń używana oraz położenie uruchomienia rakiet.
Fragmenty pocisku Buk zostały znalezione na miejscu katastrofy, w tym kawałku metalu złożonego w ramie okna kokpitu, badacze mówią.
Mówili, że rozmowy telefoniczne pokazał prorosyjskie rebelianci z Ukrainy z prośbą o system rakiet ziemia-powietrze dostarczane i zgłasza swój przyjazd z Rosji, a świadkowie opisywali widząc system rakietowy buk w tranzycie do terytoriów rebeliantów. Krótko po pocisk został zwolniony, system Buk został przeładowany na ciężarówkę i przewieziony z powrotem do Rosji.
Świadkowie pobliżu zidentyfikowanego miejsca startu - na pola uprawne niedaleko Perwomajsk - widział i sfotografował szlak kondensacji pocisku, czytamy w raporcie.
Śledczy powiedział również mogli jednoznacznie odrzuca możliwość, że kolejny samolot, zamiast pocisków ziemia-powietrze, zestrzelił samolot. Dane radarowe z Rosji i Ukrainy, a także informacje przekazane przez USA, wykazują żadnego innego samolotu niedaleko lotu w momencie katastrofy, śledczy mówią.

Migawka sleuthing Potwierdza rosyjskiej obecności wojskowej na Ukrainie


Sprawozdania z wojska rosyjskiego, pomagając prorosyjskie separatystyczne bojowników na Ukrainie są powszechne - ale może być trudne, aby potwierdzić. Rosja  zaprzecza  , że jego żołnierze walczą na Ukrainie.
Nowy Ostrowskiego dokumentalny selfie Żołnierze, ukazuje jego podróż śladami z Bato Dambaev, która została potwierdzona, którą zaciągnął się do wojska rosyjskiego. Potem skontaktował Dambaev bezpośrednio. VICE Aktualności korespondentem  Szymon Ostrowski  postanowił prześledzić etapy jednego żołnierza - co zostało udokumentowane w postach społecznościowych żołnierza - aby zobaczyć, gdzie dokładnie żołnierz był, a jeśli to może pomóc potwierdzić bezpośredniego zaangażowania Rosji na Ukrainie.    
Film nawiązuje do ostatnich prac przez Atlantic Council, w Waszyngtonie, think tank, który wydał  raport  opieranie się na informacjach open source, aby śledzić i weryfikować lokalizacje, w których zdjęcia i filmy z rosyjskich żołnierzy i sprzętu zostały podjęte na Ukrainie.
"Chciałem znaleźć jakiś sposób, aby być w stanie potwierdzić to, co prawie wszyscy już wierzy, co jest, że rosyjski rząd został bezpośrednio zaangażowane w konflikt we wschodniej Ukrainie," Ostrovsky mówi NPR Arun Rath.
"I to właśnie stało się, że to sami rosyjscy żołnierze, którzy pod warunkiem, że dowód nieumyślnie, zamieszczając fotografie siebie online w Ukrainie", mówi. "I to nie mogło być prostsze. Więc nie jest."

Najciekawsze Wywiad

O tym, jak znalazł Bato Dambaev
Pracowaliśmy razem z Atlantic Council i Elliott Higgins, który jest dziennikarzem obywatel, który został Geolokalizacja - to znaczy, ze znalezieniem lokalizacji zdjęciami - przez długi czas, aż znaleźliśmy jednego, kto by napisali fotografię siebie w sposób obszar, który wyglądał jakby to było pole bitwy i różnił się od wszystkich innych zdjęć, które, którą pisał o sobie.
Więc kiedy widzieliśmy, że nie było tam zdjęcie, które wyglądały trochę jak mogłoby to podjęto na Ukrainie, zaczęliśmy skupiając się na tym żołnierza. ... My prześledzić całą swoją podróż z Syberii, 4000 mil, na wschodniej Ukrainie.
Na reakcję Dambaev za 
Zaprzeczył wszystko. Myślę, którą rzeczywiście zostały przygotowane, jak wszyscy żołnierze są, że oni mają zdejmują insygnia zanim pójdą na Ukrainę. Oni mają nie brać telefony komórkowe z nimi. On by uszkodzony tej reguły, więc wiedział, że był w tarapatach.
Wiem, że poinformował mnie że skontaktował się z nim zaraz po rozmawiałem z nim przez telefon. I nie jest w tym filmie, ale kilka godzin po tym, jak odłożył słuchawkę, służby bezpieczeństwa przyszedł i złożył mi wizytę w moim hotelu i byłem nagabywany przez nich zasadniczo z Rosji po tej dacie.
Z Rosji zaprzeczając jej rolę w Ukrainie
Jest to bardzo delikatna kwestia, udział żołnierzy rosyjskich na Ukrainie, ponieważ każdy z Putinem na dół zaprzecza, że ​​to się dzieje. Więc dopóki Rosjanie rozumieją, dopóki rosyjski rząd przyznaje, że bierze udział w konflikcie, nie sądzę, że będzie to wszelkiego rodzaju uchwały. I mam nadzieję, że ten film przenosi nas trochę bliżej, przynajmniej do tego rodzaju oświadczenia, że ​​jest się dzieje. ...
Jeden sposób ... Myślę, że Rosjanie próbują zapobiec tego rodzaju sprawozdawczości jest byłem ubiegania się o akredytację dziennikarza, który udało mi się uzyskać wcześniej, za ostatni rok, ponad rok. I to było kilka dni po tym, jak był w zasadzie wypchnięty z Rosji, że w końcu dostał e-mail mówiąc, że byłoby zaprzeczyć, dziennikarz dokumentów.
Wyjaśnienie nigdy nie została podana do mnie, i myślę, że jest to dodatkowy sposób, że rząd jest używany do zapobiegania sprawozdania z jego działalności na Ukrainie.