NORTON META TAG

05 February 2016

Kui Venemaa sõda alustanud Balti NATO kaotaks - kiiresti 3FEB16See on huvitav tükk  + Välispoliitika  . Me teame, Putin on otsustanud taastada Vene impeeriumi, ja ei karda kasutada jõudu seda teha. Nagu Stalin ja Hitler, et ta kasutab propaganda kampaania pahameele Vene inimesi tagakiusamise vene vähemuse naaberriigid ja kui Venemaa avaliku arvamuse jõuab hüsteeria ta võtab sõjalisi meetmeid nagu Gruusia ja Ukraina. Vene rahvas maksab Putini agressiooni majanduslikult, kuid valitsus julmalt kontrolli meedia ja poliitilise opositsiooni inimesed ei jää taluda tegevus oma diktatuuri, kui nad näevad vaeva, et ellu jääda. Putin on muutunud czar.The vene inimesed on oma pärisorjad, ja just nagu Hitler nägi inimesi Ida-Euroopa ja Venemaa sub-inimese ning väärivad ainult elu nagu orjad / pärisorjad, Putin näeb enamik oma rahva ja nende Venemaa vahetute naabrite samamoodi. Peale Venemaa jätkuva okupatsiooni Ukraina Krimmi ja sõjaline agressioon Ida-Ukraina 2015 tõi Vene sõjaline sekkumine toetavad Assadi Süürias ja Vene sõjaväe hõivamine, test NATO võimeid õhus ja Läänemere veed, sealhulgas Rootsis ja Põhjameri, Põhja- Atlandi ja Alaska. Kaliningrad on muutumas linnus Kaliningrad. See  + RAND Corporation  uuring kutsub suurendades Ameerika sõjalist kohalolekut NATO idaserval. Meil on kohustus kaitsta kõiki NATO liikmesriike. Putin on aa reaalne oht kuni USA ja demokraatlikus Euroopas. Kõik NATO liikmed, mitte ainult USA-s, peab tegutsema, et kohtuda Vene ohtu, kui Putin peab sisalduma. Kui NATO toimib, küsimus on, kui see on piisavalt ja piisavalt kiiresti. Me võime teada saada varem kui me arvame.

Kui Venemaa sõda alustanud Balti NATO kaotaks - kiiresti

Kui Venemaa sõda alustanud Balti NATO kaotaks - kiiresti
Kui vene tankid ja sõdurid rullitakse Balti homme outgunned ja väiksemad NATO vägede oleks ületäitumine alla kolme päeva. See on kainestav järeldusele sõja mängud läbi viia mõttekoda ameerika sõjaväelased ja tsiviilametnikud.
"Mängud" leiud on ühemõtteline: Nagu praegu postured, NATO ei saa edukalt kaitsta territooriumil selle kõige eksponeeritud kohal, "ütles aruande  poolt Rand Corp., mis tõi sõja mängu uuringuid.
Paljudes laua mängudest üle mitme kuu vahel 2014-2015, Vene väed olid koputab uksed Eesti pealinnas Tallinnas või Läti pealinna Riia jooksul 36-60 tundi. USA ja Balti väed - ja American AirPowerile - ei suutnud peatada enne mehhaniseeritud Vene üksused ja kandnud raskeid kaotusi, öeldakse raportis.
Uuring väidab, et NATO on püütud tabama poolt suureneva ja ettearvamatu Venemaa, mis on hakanud suurendada kaitsekulutusi pärast haaras Krimmi poolsaarel Ukrainas ja toetuseks astuvad pro-Moskva separatistide Ida-Ukrainas. Kui potentsiaalne Venemaa sissetungi Baltikumi, USA ja tema liitlased puuduvad piisavad vägede arvu või tankid ja soomukid, eesmärgiga aeglustada vene raudrüü, ütles aruande Rand David Shlapak ja Michael Johnson.
"Selline kiire lüüasaamine jätaks NATO piiratud hulk võimalusi, kõik halb," ütles ta.
Ameerika Ühendriikide ja NATO liitlased võiksid proovida paigaldada verine vasturünnakuid, mis võiks käivitada dramaatiline eskaleerumist Venemaa, kui Moskva oleks võimalik näha ja sellega seotud tegevuse otsese strateegilist ohtu oma kodumaad. Teine võimalus oleks võtta lehele välja vana külma sõja playbook ja ähvardab massiline kättemaksu, sealhulgas tuumarelva kasutamist. Kolmas võimalus oleks möönma vähemalt ajutiselt võita, muutes NATO hambutu ja alustab uut külma sõda Moskvaga, öeldakse raportis.
Kuid sõja mängud illustreerib ka seal on eelisostuõigus samme USA ja tema Euroopa liitlaste võiks võtta, et vältida katastroofilisi lüüa ja kaldale NATO Ida kaitsemehhanisme, tehes selgeks, et Moskva, et ei oleks lihtne võit.
Jõudu umbes seitse brigaadi valdkonnas, sealhulgas kolm rasket soomustatud brigaadi ja toetavad AirPowerile ja suurtükivägi, piisaks ", et vältida kiiret ületamist Balti riikide," ütles ta. Täiendav jõud maksaks hinnanguliselt $ 2700000000 aastas hooldada.
Aruanne ilmus teisipäeval samal päeval kaitseminister Ash Carter avaldas plaanid lisamiseks raskerelvade ja soomukid, et prepositioned varud Ida-Euroopas, et anda Pentagon kaks brigaadi komplekti väärtuses raskete seadmete NATO idapiiril. Praegusel kujul on olemas kaks USA armee jalaväe brigaadi paiknevad Euroopas - üks Itaalias ja teine ​​Saksamaal -, kuid nad on venitatud õhuke poolt pidevaid nõudmisi koolituse pöörlemist koos liitlastega kogu mandril. Uus 3400000000 $ plaani visandatud Carter ja Valge Maja lisandub veel brigaad mix, kuid see koosneb sõdurid Ameerika Ühendriigid, pöörleva kuud korraga.
Eelmise kuu lõpus, kindral Philip BREEDLOVE ülem USA Euroopa väejuhatuse,  ilmus  uus strateegia prognoosimine - ja lükates tagasi vastu  - kõne rohkem vahelduva jõud. Lendamine väed sisse ja välja piirkonna "täiendab" üksused, kes kutsuvad Euroopa koju, ta kirjutas, kuid nad ei ole "asenda kestev edasi kasutada kohalolek, mis on materiaalne ja reaalne. Virtual olemasolu tähendab tegelikku puudumist. "
David Ochmanek alates Rand Corp., endine vanem Pentagoni ametnik, kes on uurinud väljakutsele Venemaa sõjaline, mida nimetatakse halduse eelarve ettepaneku Euroopa jõudude oluline samm ja "julgustav märk."
"Raske soomustehnika, eelasetusega edasi, on sine qua non elujõulise hoiatav ja riigikaitse poos alliansi idaserval," Ochmanek ütles Välispoliitika . Aga ta ütles, palju on vaja teha, et tugevdada NATO kaitsevõimet.
Järeldused sõja mängud soojalt vanemohvitseride USA armee, kes on võidelnud, et õigustada hoolduseks suur maaväe keset eelarve surve viimastel aastatel ning eelistavad kergemat jalajäljed. Ja aruandes tugevdab hoiatusi ülevalt sõjaväelised liidrid, sealhulgas esimees Joint Chiefs of Staff kindral Joseph  Dunford , et Venemaa võib esindada number üks oht USA huvidele.
2012. aasta alguses, Obama administratsioon teatas sellest, et kaks rasket brigaadi ja nende seadmete Saksamaalt, lõigates sügavale USA sõjaväe traditsiooniline suur jalajälg mandril. Alates sellest ajast, kui teenus on aeglaselt püüab liikuda mõned riistvara tagasi Saksamaa kasutamiseks õppused NATO partneritega. Eelmisel aastal USA merejalaväelased hakkas veerema väike arv Abrams paakidest Rumeenia mitmeid harjutusi kohalike jõududega.
Kuna Venemaa sekkumine Ukraina tekitas häire Ida-Euroopas, USAs on korduvalt lubanud kaitsta Eesti, Läti ja Leedu on rünnaku korral, esitades selle vastastikuse kaitse kohustusi NATO liit. Ühes september 2014  kõnet  Tallinnas president Barack Obama tegi selgesõnalise lubaduse kaitsta Balti riikides.
"Me oleme siin Eestis. Meil on siin Läti. Meil on siin Leedu. Sa kaotasid oma iseseisvuse, kui enne. NATO, sa ei kaota kunagi seda uuesti, "ütles Obama.
Aga Rand  aru said "ei USA ega NATO liitlastega on praegu valmis varundada presidendi jõuline sõna."
Piirid, et kolm Balti riiki - kõik endised Nõukogude vabariigid - osakaal Venemaa ja Valgevene on umbes sama pikk kui üks, mis eraldab Lääne-Saksamaa Varssavi pakti külma sõja ajal. Aga selle ajastu NATO paiknevad tohutu maaväe mööda piiri rohkem kui 20 rajoonist turris tankid ja suurtükivägi.
Mahutid on vähe ja kaugelt vahel nüüd NATO riikides, öeldakse raportis.Saksamaa arsenalis umbes 2200 peamine tanke külma sõja langenud ligikaudu 250. Suurbritannia, vahepeal plaanib tõmmates oma viimase brigaadi peakorter jääb mandril.
Ainult kergjalavägi osakud valmis Baltikumi, USA ja NATO planeerijad on ka mures  jätkuva  Vene relvade kogunemise kohta exclave Kaliningradi Läänemere rannikul Poola ja Leedu vahel, ning Moskva kavatsust ehitada uus õhuväe baasi Valgevene, just lõuna Poola-Leedu piiri.
Sõda mängud juhivad Rand rõhutas, kuidas USA ja NATO vägede puudub sõidukite ja tulirelvi võtma oma vene vastastele, mis on säilitanud rohkem mehhaniseeritud ja tanki üksused. NATO maaväed puudusid ka õhutõrje suurtükiväe tõrjumiseks Vene lennukid Balti stsenaariumi.
"Üldiselt NATO jalaväe sattusid suuda isegi taanduda edukalt ja hävisid koht," öeldakse raportis.
Sõjas mänge, kuigi USA ja liitlaste lennukite võiks tekitada kahju sissetungijad Vene väed, ka nemad olid sunnitud pöörata tähelepanu allasurumine Venemaa tihe õhukaitset vastu kui Vene õhurünnakute taga valdkondades.
Kuigi see oli selge, kas rakendades rohkem sõdureid ja vestid piisaks, et takistada Venemaa on hasartmängu rünnak Baltikumis, NATO praegune nõrk positsioon selgelt ei kujuta veenev hoiatav, öeldakse raportis.
Autor ettevõtja "due diligence" ja toetades NATO kaitsevõimet, liit oleks talle "sõnumi Moskvas tõsist pühendumist ja üks kindlustunnet kõigile NATO liikmetele ja kõigile USA liitlaste ja partneritega kogu maailmas," ütles ta.
FP 's Paul McLeary kaasa käesolevas aruandes.
Foto krediit: Sean Gallup / Getty Images