NORTON META TAG

05 February 2016

Jeśli Rosja rozpoczęła wojnę w krajach bałtyckich, NATO straci - Szybko 3FEB16Jest to ciekawy utwór z  + Polityki Zagranicznej  . Wiemy, że Putin jest zdeterminowany, aby przywrócić imperium rosyjskiego, a nie boi się użyć siły, aby to zrobić. Podobnie jak Stalin i Hitler, używa kampanię propagandową do oburzenia rosyjskich ludzi o prześladowaniach mniejszości rosyjskiej w krajach sąsiednich i kiedy rosyjska opinia publiczna osiągnie histerię bierze akcję wojskową w Gruzji i na Ukrainie. Naród rosyjski jest płacenie za agresję Putina ekonomicznie, ale rząd brutalnie kontrolowania mediów i opozycji politycznej ludzie nie mają wyboru, do tolerowania czynności swojej dyktatury, gdy walczą o przetrwanie. Putin stał czar.The Rosjanie są jego poddani, i tak jak Hitler widział ludzi z Europy Wschodniej i Rosji jako podludzi i zasługuje tylko życia jako niewolnicy / poddanych Putin widzi większość swoich ludzi i tych, Rosji ościenne ten sam sposób.Oprócz Rosji ciągłej okupacji ukraińskiego Krymu i agresji we wschodniej Ukrainie, 2015 przyniósł rosyjską interwencję militarną wspierającą Assada w Syrii i rosyjskich wtargnięcia wojskowych, test zdolności NATO w powietrzu i wodach Bałtyku, w tym Szwecji, na Morzu Północnym, North Atlantic i Alaska. Kaliningrad staje twierdza Kaliningradu. To  + RAND Corporation  badania wzywa zwiększenie amerykańskiej obecności wojskowej w Wschodniej flanki NATO. Mamy obowiązek bronić wszystkich państw członkowskich NATO. Putin aa realne zagrożenie w Stanach Zjednoczonych i Europie demokratycznej. Wszystkich członków NATO, a nie tylko w USA, musi działać na spotkanie rosyjskiego zagrożenia, jeśli Putin ma być zawarta. Jeżeli NATO działa, pytanie będzie, jeśli będzie wystarczająco dużo i wystarczająco szybko. Możemy dowiedzieć się szybciej, niż myślimy.

Jeśli Rosja rozpoczęła wojnę w krajach bałtyckich, NATO straci - Szybko

Jeśli Rosja rozpoczęła wojnę w krajach bałtyckich, NATO straci - Szybko
Jeśli rosyjskie czołgi i żołnierze zwinięte w krajach bałtyckich jutro outgunned i liczniejsze siły NATO byłby przekroczony w czasie krótszym niż trzy dni. To wytrzeźwienia zawarcie gier wojennych przeprowadzonych przez think tank z amerykańskich oficerów i urzędników cywilnych.
"Wyniki zawodów osobiście są jednoznaczne: Jak obecnie postured, NATO nie może skutecznie bronić terytorium jej najbardziej narażonych członków", powiedział  raportu  przez Rand Corp., który prowadził badania gry wojenne.
W wielu grach wojennych blat rozegranych w ciągu kilku miesięcy między 2014-2015, siły rosyjskie na pukanie do drzwi estońskiej stolicy Tallina lub łotewskiej stolicy Rydze w ciągu 36 do 60 godzin. USA i wojska bałtyckie - i amerykańskie siły powietrzne - okazał się niezdolny do powstrzymania marsz rosyjskich jednostek zmechanizowanych i poniosły ciężkie straty, stwierdza raport.
Badanie dowodzi, że NATO został złapany drzemki przez odradzającą i nieprzewidywalny Rosji, który rozpoczął się w celu zwiększenia wydatków na obronę po zajęciu Krym na Ukrainie i interweniował w celu wspierania pro-moskiewskich separatystami we wschodniej Ukrainie. W przypadku ewentualnego najazdu rosyjskiej w krajach bałtyckich, Stany Zjednoczone i ich sojusznicy nie mają wystarczającej liczby wojsk, ani czołgów i pojazdów opancerzonych, aby spowolnić postęp rosyjskiej zbroi, powiedział, że raport Rand David Shlapak i Michael Johnson.
"Taka szybka porażka odejdzie NATO z ograniczoną liczbą opcji, wszystkie złe", to powiedział.
Stany Zjednoczone i ich sojusznicy z NATO może próbować montować krwawą kontratak, który może wywołać dramatyczne eskalacji przez Rosję, ponieważ Moskwa nie może zobaczyć sojuszniczego działania jako bezpośrednie zagrożenie dla swojego strategicznego ojczyzny. Drugim rozwiązaniem byłoby, aby zrobić stronę ze starego playbook zimnej wojny, i grożą masowe odwetu, w tym z użyciem broni jądrowej. Trzecią opcją byłoby przyznać przynajmniej tymczasową klęskę, czyniąc bezzębnych NATO i rozpoczęcia nowej zimnej wojny z Moskwą, stwierdza raport.
Jednak gry wojenne pokazano również istnieją poboru kroków Stany Zjednoczone i ich europejscy sojusznicy mogą podjąć w celu uniknięcia katastrofalnej porażki i wzmocnić wschodnie obrony NATO, a jednocześnie jasne, że Moskwa nie będzie łatwe zwycięstwo.
Siła około siedem brygad w okolicy, w tym trzech ciężkich brygad pancernych i poparte Airpower i artylerii, byłoby wystarczające ", aby zapobiec szybkiemu przekroczenia krajach bałtyckich", powiedział.Dodatkowe siły będzie kosztować szacunkowo 2,7 mld $ rocznie do utrzymania.
Raport został wydany wtorek, tego samego dnia sekretarz obrony Ash Carter zaprezentował plany dodać więcej ciężkiej broni i pojazdów opancerzonych do prepositioned zapasów w Europie Wschodniej, aby dać Pentagonu dwa zestawy straży wartości ciężkiego sprzętu na wschodniej granicy NATO. Jak się stoi teraz istnieją dwie brygady piechoty US Army stacjonujących w Europie - jeden we Włoszech i innych w Niemczech - ale zostały one rozciągnięte cienki przez stałych obrotów potrzeb szkoleniowych z sojusznikami na całym kontynencie. Nowy $ +3,4 miliardów dolarów plan przedstawione przez Cartera i Białego Domu, by dodać kolejną brygadę do mieszanki, ale to składa się z żołnierzy ze Stanów Zjednoczonych, obraca się przez kilka miesięcy w czasie.
Pod koniec ubiegłego miesiąca, Gen. Philip Breedlove, dowódca US European Command,  wydała  nową strategię przewidywania - i popychając plecami  - zaproszenia do kilku sił obrotowych. Latanie wojska iz regionu "uzupełnia" jednostki, którzy nazywają Europe domu, pisał, ale to nie jest "substytutem trwałą przodu wdrożonej obecności, która jest namacalne i rzeczywiste. Wirtualna obecność oznacza faktyczną nieobecność. "
David Ochmanek z Rand Corporation, byłego wyższego urzędnika Pentagonu, który studiował wyzwania stwarzane przez wojska Rosji, zwany projekt budżetu administracji dla sił europejskich ważnym krokiem i "pozytywny sygnał".
"Ciężki sprzęt pancerny, wstępnie ustawione do przodu, jest warunkiem sine qua non realną odstraszania i obrony postawy na wschodniej flance sojuszu" Ochmanek powiedział  Foreign Policy . Ale powiedział o wiele więcej trzeba zrobić w celu wzmocnienia obrony NATO.
Wnioski z gier wojennych zostanie ciepło przyjęty przez wyższych oficerów armii amerykańskiej, którzy starali się uzasadnić koszt utrzymania dużej siły ziemi pośród presji budżetowych w ostatnich latach i preferują lżejsze śladów. Oraz sprawozdania wzmocni ostrzeżenia z najlepszych dowódców wojskowych, w tym Przewodniczący Kolegium Połączonych Szefów Sztabów, generał Joseph  Dunford , że Rosja może reprezentować numer jeden zagrożenie dla interesów amerykańskich.
Na początku 2012 roku, administracja Obamy ogłosiła wycofanie dwóch brygad ciężkich i ich wyposażenie z Niemiec, cięcie głęboko w tradycyjnej, dużej powierzchni Armii USA na kontynencie. Od tego czasu, usługa została powoli próbuje przesunąć trochę sprzętu z powrotem do Niemiec do zastosowania w ćwiczeniach z partnerami NATO. W ubiegłym roku, US Marines zaczęła się toczyć niewielką liczbę czołgów Abrams do Rumunii za serię ćwiczeń z siłami lokalnych.
Skoro interwencja Rosji na Ukrainie wywołał alarm w Europie Wschodniej, Stanów Zjednoczonych wielokrotnie ślubował bronić Estonię, Łotwę i Litwę, w przypadku ataku, powołując się na swoje wzajemne zobowiązania obronne w ramach sojuszu NATO. W wrześniu 2014 roku  mowy  w Tallinie, prezydent Barack Obama dokonał wyraźnej obietnicy, aby chronić kraje bałtyckie.
"Będziemy tu dla Estonii. Będziemy tu na Łotwie. Będziemy tu na Litwie.Straciłeś swoją niezależność kiedyś. Z NATO, nigdy nie stracisz go ponownie ", powiedział Obama.
Ale Rand  raporcie "ani Stany Zjednoczone, ani ich sojusznicy z NATO są obecnie przygotowane do tworzenia kopii zapasowych energiczne słowa prezydenta."
Granice, że trzy kraje bałtyckie - wszystkie byłe republiki radzieckie - akcja z Rosji i Białorusi o tej samej długości, jak ten, który oddzielał RFN z Układu Warszawskiego w okresie zimnej wojny. Ale w tamtych czasach, NATO stacjonujących ogromną siłę uziemienia, wzdłuż granicy z ponad 20 działów najeżone czołgów i artylerii.
Zbiorniki są obecnie nieliczne w krajach NATO, stwierdza raport.Niemiec arsenał około 2200 czołgów w okresie zimnej wojny zmalała do około 250. Brytanii, tymczasem planuje wyciągając swoją siedzibę ostatnia straż lewo na kontynencie.
Tylko z jednostek piechoty lekkiej w pogotowiu w krajach bałtyckich, USA i planiści NATO są również zaniepokojeni  ciągłym  rosyjskiej broni nagromadzonych w enklawy w Kaliningradzie nad Bałtykiem między Polską i Litwą, a intencją Moskwy na budowę nowej bazy sił powietrznych w Białoruś, na południe od granicy polsko-litewskiej.
Gry wojenne prowadzone przez Rand podkreślił, jak USA i NATO siły brakuje pojazdów i siły ognia do podjęcia swoich rosyjskich przeciwników, które utrzymują więcej jednostki zmechanizowane i zbiornik. naziemne wojska NATO również brakowało artylerii przeciwlotniczej odeprzeć rosyjskich samolotów bojowych w scenariuszu Bałtyckiego.
"Ogólnie rzecz biorąc, piechoty NATO znalazły się w stanie nawet wycofać się z powodzeniem i zostały zniszczone w miejscu", głosi raport.
W grach wojennych, choć USA i sojuszniczych samolotów może wyrządzania szkód na inwazją wojsk rosyjskich, ale także zostali zmuszeni do zwrócenia uwagi na tłumienie gęste obrony powietrznej Rosji i obrony przed atakami z powietrza rosyjskich na terenach tylnych.
Choć było jasne, czy rozmieszczanie więcej żołnierzy i zbroje byłoby wystarczające, aby zniechęcić Rosję od hazardu sprawie zamachu w krajach bałtyckich, obecny słaba pozycja NATO wyraźnie nie stanowią przekonujący odstraszający, stwierdza raport.
Przez przedsiębiorstwo "należytej staranności" i wzmocnienie obrony NATO, sojusz by wysłać "wiadomość do Moskwy poważnego zaangażowania i jeden z otuchy dla wszystkich członków NATO i wszystkich sojuszników USA i partnerów na całym świecie," powiedział.
FP 's Paul McLeary przyczyniły się do tego raportu.
photo credit: Sean Gallup / Getty Images