NORTON META TAG

05 February 2016

Jei Rusija pradėjo karą Baltijos šalyse NATO prarastų - Greitai 3FEB16Tai įdomus gabalas nuo  + užsienio politikos  . Mes žinome, Putinas yra pasiryžęs atkurti Rusijos imperiją, ir nebijo panaudoti jėgą daryti. Kaip Stalinas ir Hitleris, jis naudoja propagandos kampaniją pasipiktinimą Rusijos žmones apie rusų mažumų persekiojimo į kaimynines šalis ir, kai Rusijos visuomenė pasiekia isterijos jis pradeda karinius veiksmus kaip Gruzijoje ir Ukrainoje. Rusų tauta moka už V. Putino agresija ekonomiškai, bet su valdžia brutaliai kontroliuoti žiniasklaidą ir politinę opoziciją žmonės neturi pasirinkimo, bet toleruoti jų diktatūros veiksmų, o jie kovoja, kad išgyventų.Putinas tapo czar.The Rusijos žmonės yra jo baudžiauninkai, ir kaip Hitleris matė Rytų Europoje ir Rusijoje žmonės kaip sub-žmogaus ir vertas tik gyvenimo kaip vergai / baudžiauninkų Putinas mato dauguma savo tautos ir tų artimiausi Rusijos kaimynai taip pat. Be Rusijos tęstinio okupacijos Ukrainos Kryme ir karinės agresijos Rytų Ukrainoje, 2015 išvedė Rusijos karinę intervenciją palaikančią Assad Sirijoje ir Rusijos karinės Invazija, išbandymas NATO pajėgumų į orą ir vandenis Baltijos jūroje, įskaitant Švediją, ir Šiaurės jūros, Šiaurės Atlanto vandenyno dalyje ir Aliaskoje.Kaliningrado tampa tvirtovė Kaliningrad. Ši  + Rand Corporation "  tyrimas ragina didinti amerikiečių karinį buvimą NATO Rytų krašto. Mes turime pareigą ginti visus NATO valstybes. Putinas aa reali grėsmė dėl JAV ir demokratiškesnę Europą. VISOS NATO nariai, ne tik JAV, turi veikti susitiko su Rusijos grėsmę, jei V. Putinas turi būti pateikta. Jei NATO veikia, klausimas bus, jei ji bus pakankamai ir pakankamai greitai. Galime sužinoti anksčiau, nei mes manome.

Jei Rusija pradėjo karą Baltijos šalyse NATO prarastų - Greitai

Jei Rusija pradėjo karą Baltijos šalyse NATO prarastų - Greitai
Jei Rusijos tankai ir kariuomenė valcavimo į Baltijos rytoj, outgunned ir mažuma NATO pajėgos būtų viršyta per mažiau nei tris dienas. Štai blaivykla išvada atliktų think tankas su Amerikos karininkų ir civilių pareigūnų karo žaidimų.
"Žaidimus" išvados vienareikšmės: Kaip šiuo metu postured NATO negali sėkmingai ginti savo labiausiai paveiktų narių teritoriją, "sakė ataskaitą  pagal Rand Corporation, kuris vadovauja karo žaidimų tyrimus.
Daugelyje pratybos karo sužaistos per keletą mėnesių nuo 2014-2015, Rusijos pajėgos buvo beldžiasi į Estijos sostinės Talino ar Latvijos sostinėje Rygoje per 36 iki 60 valandų durų. JAV ir Baltijos šalių kariai - ir Amerikos Airpower - nesugebėjo sustabdyti mechanizuotų Rusijos vienetų ir patyrė didelių aukų avansą, sakoma pranešime.
Tyrime teigiama, kad NATO buvo sugauta napping pagal atgimstančios ir nenuspėjama Rusija, kuri pradėjo didinti išlaidas gynybai po to, kai užgrobė Krymo pusiasalį Ukrainoje ir įstojusi į pro-Maskva separatistų Rytų Ukrainoje. Atsižvelgiant į galimą Rusijos įsiveržimo į Baltijos atveju, Jungtinės Valstijos ir jų sąjungininkai neturi pakankamai kariuomenės skaičius, ar tankai ir šarvuočiai, sulėtinti Rusijos šarvų anksto sakė, kad iki Randas David Shlapak ir Michael Johnson ataskaita.
"Toks spartus pralaimėjimas būtų palikti NATO su ribotu skaičiumi variantų, viskas blogai," jis pasakė.
JAV ir jos NATO sąjungininkai galėtų pabandyti montuoti kruvinas kontrataką, kurios gali sukelti dramatišką eskalavimo Rusijos, kaip Maskva, galbūt pamatyti sąjungininkų veiksmus kaip tiesioginis strateginės grėsmės jo tėvynėje. Antrasis variantas būtų imtis puslapis iš senosios Šaltojo karo pjesė, ir grasina masiškai keršto, įskaitant branduolinių ginklų naudojimo. Trečias variantas būtų pripažinti bent laikiną pralaimėjimą, teikiant NATO bedantis ir pradėti naują Šaltąjį karą su Maskva, sakoma pranešime.
Tačiau war games iliustruoja yra pirmumo žingsniai Jungtinės Valstijos ir jų sąjungininkės Europoje galėtų imtis, siekiant išvengti katastrofiškų pralaimėjimą ir sutvirtinti NATO Rytų apsaugą, tuo pačiu aišku į Maskvą, kad nebūtų nėra lengva pergalė.
Maždaug septynių brigadų šioje srityje, įskaitant tris sunkiųjų šarvuotų brigadų jėga ir paremti Airpower ir artilerijos, būtų pakankamai ", kad būtų išvengta greito viršijimas Baltijos šalyse," jis pasakė. Papildomos pajėgos kainuotų maždaug 2,7 mlrd $ per metus išlaikyti.
Ataskaita buvo išleistas Antradienis, tą pačią dieną gynybos sekretorius Pelenai Carteris pristatė planus pridėti daugiau sunkiųjų ginklų ir šarvuočius į prepositioned atsargų Rytų Europoje duoti Pentagonas dvi brigados rinkinius verta sunkioji technika NATO rytinės sienos. Kokia ji yra dabar, yra du JAV armijos pėstininkų brigados dislokuoti Europoje - vienas Italijoje ir kiti Vokietijoje - bet jie buvo ištemptas plonas pastovios poreikius mokymo sėjomainą su sąjungininkais visame žemyne.Išdėstyta pagal Carter ir Baltuosiuose rūmuose naujasis 3,4 mlrd $ planas pridėti dar vieną brigadą į mišinį, tačiau ji būtų sudaryta iš karių iš JAV, sukasi mėnesius vienu metu.
Praėjusį mėnesį generolas Philipas Breedlove vadas JAV Europos komandų,  išleido  naują strategiją numatyti - ir stumia atgal nuo  - už daugiau sukimosi jėgų skambučio. Skraidymas karius ir iš regiono "papildo" vienetai, kuriems paskambinti Europai namuose, jis rašė, bet jie ne "pakaitalas ilgalaikį priekį dislokuoti buvimas, kuris yra apčiuopiama ir reali. Virtualus buvimas reiškia faktinį nebuvimą. "
Davidas Ochmanek iš Rand Corporation, buvęs vyresnysis Pentagono pareigūnas, kuris studijavo iššūkiu Rusijos karinės, vadinamas administracijos biudžeto pasiūlymą Europos pajėgų svarbus žingsnis ir "skatinti pasirašyti."
"Sunkiosios šarvuotos įranga, iš anksto pastatytas į priekį, yra sine qua non perspektyvaus atgrasymo ir gynybos laikysena apie aljansą rytinės krašto" Ochmanek sakė  užsienio politiką . Bet jis sakė daug reikia padaryti siekiant sustiprinti NATO gynybos.
Išvados iš karo žaidimus bus šiltai pasveikino vyresniųjų pareigūnų JAV armijos, kurie kovojo, kad pateisintų išlaikyti didelį žemės jėgą skambant biudžeto spaudimo pastaraisiais metais ir lengvesni pėdsaką pirmenybę išlaidas. Ir ataskaitoje sustiprins įspėjimus iš geriausių kariuomenės vadų, įskaitant bendrų vadų, generolas Joseph pirmininkas  Dunford , kad Rusija gali atstovauti numeris vienas grėsmę JAV interesams.
2012 pradžioje, Obama administracija paskelbė apie du sunkiųjų brigadų panaikinimą, ir jų įranga iš Vokietijos, pjovimo giliai į JAV armijos tradicinės, didelis pėdsakas žemyne. Nuo tada, paslauga buvo lėtai bando perkelti šiek tiek aparatūros atgal į Vokietiją naudoti pratybos su NATO partneriais. Pernai JAV jūrų pėstininkai taip pat pradėjo riedėti nedidelį skaičių Abrams tankų į Rumuniją pratimų su vietos pajėgos serijos.
Nuo Rusijos intervencija Ukrainoje sukėlė aliarmą Rytų Europoje, JAV jau ne kartą žadėjo ginti Estiją, Latviją ir Lietuvą išpuolio atveju, cituodamas savo tarpusavio gynybos įsipareigojimus pagal NATO aljansą.Be Kaip rugsėjo 2014  kalboje  Taline prezidentas Barackas Obama padarė aiškų pažadą apsaugoti Baltijos šalyse.
"Mes čia Estijai. Būsime čia Latvijoje. Būsime čia Lietuvoje. Jūs praradote savo nepriklausomybę kartą prieš. Su NATO, jūs niekada prarasti dar kartą ", sakė B. Obama.
Bet Randas  pranešime sakoma, "nei JAV, nei jos NATO sąjungininkai šiuo metu yra pasirengę atsargines prezidento tvirtos žodžius."
Sienos kad trys Baltijos šalys - visi buvusių sovietinių respublikų - Dalintis su Rusija ir Baltarusija yra apie tą patį ilgį kaip ta, kuri atskirta Vakarų Vokietija iš Varšuvos pakto šaltojo karo metu. Tačiau tos eros NATO dislokuotas didžiulį žemės jėga palei sieną su daugiau nei 20 padalinių pasišiaušęs su tankų ir artilerijos.
Tankai yra nedaug ir jei tarp dabar NATO šalių, sakoma pranešime.Vokietijos arsenalas apie 2200 tankų į Šaltojo karo sumažėjo iki maždaug 250. Britanijoje, tuo tarpu, planuoja nuo pasitraukė savo paskutinis brigados štabą paliko žemyne.
Tik su lengvųjų pėstininkų padalinių pasiruošę Baltijos šalyse, JAV ir NATO planuotojai taip pat susirūpinę dėl  tolesnio  Rusijos ginklų sankaupų Kaliningrado eksklavą ant Baltijos jūros kranto tarp Lenkijos ir Lietuvos, ir Maskvoje ketinimą statyti naują oro pajėgų bazę Baltarusija, tik į pietus nuo Lenkijos-Lietuvos sienos.
Karo žaidimai valdomi Rand pabrėžė, kaip JAV ir NATO pajėgos trūksta transporto priemones ir apšaudomumas imtis savo Rusijos priešams, kurie prižiūrimi labiau mechanizuotas ir tankų padaliniai. NATO sausumos pajėgas taip pat trūko priešlėktuvinės artilerijos atremti Rusijos karo lėktuvai Baltijos scenarijų.
"Apskritai, NATO pėstininkų atsidūrė negali net sėkmingai atsitraukti ir buvo sunaikinta vietoje", sakoma pranešime.
Karo žaidimus, nors JAV ir sąjungininkų orlaivius gali padaryti žalos įsiveržusių Rusijos pajėgos, jie taip pat buvo priversti skirti dėmesį sulaiko Rusijos tankus oro gynybos ir ginti nuo Rusijos oro išpuolių galinių srityse.
Nors tai buvo neaišku, ar diegti daugiau karių ir šarvus būtų pakankamai atgraso Rusiją nuo azartinių lošimų ant Baltijos šalyse ataka, dabartinis NATO silpna pozicija aiškiai nekėlė įtikinamą atgrasymo, sakoma pranešime.
Iki įmonės "deramo patikrinimo" ir stiprinant NATO gynybos Aljansas būtų siųsti "žinutę į Maskvą rimtą įsipareigojimą ir vienas iš byloja visiems NATO nariams ir visiems JAV sąjungininkų ir partnerių visame pasaulyje," jis pasakė.
FP 'ai Paulius McLeary prisidėjo prie šio pranešimo.
Nuotraukų kreditas: Sean Gallup "/ Getty Images