NORTON META TAG

16 November 2015

VİDEO: Paris 16NOV15 Saldırı sonrasında Anonim daesh / isis War On Diyor


ANONYMOUS daesh karşı savaş katılır. Onlar saldıran ve daesh terörist arasında daesh geçen Ağustos ayından bu yana siteleri maalesef planlama ve iletişim kapatılıyor edilmiş son bir ay içinde yürütülen bu yüzden Ankara, Beyrut ve Paris korkakça saldırıları devam edebildi. Daesh takdire değer karşı Anonim 'kampanyasını hızlandırdı. Biz masum eylemlerinin yakalanmış değil bu yüzden bu hackerlar yerinde inceleme prosedürleri umut var ve onlar bilgi elbette, anonim, hükümet güvenlik hizmetlerine geçirilir fazla terörle planlama katılan siteler rastlamak eğer. Gönderen Huffington Post + .....

Anonymous Paris Saldırıları sonra ISIS War On Diyor

#OpParis Bugüne kadar 2.000 'den fazla yanlısı ISIS hesaplarını aşağı almıştır, hactivist kolektif Pazar söyledi.

İslam Devleti (ISIS) sonra  sorumluluğunu üstlenen  saldırı Cuma günkü dalga  fazla 130 kişinin ölümüne  Paris'te, hactivist kolektif Anonim terör hizip ve destekçileri savaş ilan etti.
"Hiç kuşkunuz olmasın: Anonim Daesh ile savaş ise," esrarengiz hacker grubu, bir kullanarak, hafta sonu Twitter'da yazdığı alternatif bir isim ISIS için.
Grup, Cuma günkü saldırıların failleri "nötralize" sözü verdi hangi İngilizce ve İtalyanca dahil olmak üzere birçok dilde, videolar yükledi.
"Biz affet yok, pes etmeyeceğim," dedi Guy Fawkes maskesi takan bir kişi. "Biz hariç."

Anonim | OpParis [FRA] & [ENG]


15 Kas 2015 Yayınlandı
anon-news.blogspot.com/2015/11/opparis.h
Dünya tml Merhaba vatandaşları.
Biz anonimdir. Cuma günü, 13 Kasım ve sonrasında, 2015 Fransa başkentinde terörün yol açtığı olaylar tarafından şok. Biz ilk bizim üzüntü ve mağdurlarla dayanışmamızı ifade etmek isteyen, yaralı ve aileleri. değerlerimizi ve özgürlüğünü savunmak için, bu saldırıların sorumlusu terörist grubun üyelerini aşağı izliyoruz, biz affetmeyecek, pes etmeyeceğim, ve hepimiz bunu yapacağım sonuna kadar gerekli olan onların eylemler. Charlie Hebdo atakları sırasında, biz zaten bizim özgürlük saldıracak kimse nötralize etmek kararlılığımızı ifade etmişti. Biz nedeniyle recents saldırılar, şimdi aynı yapıyor olacağım. Bu nedenle toplamak ve bu idealleri savunmak istiyoruz . üzerimize düşeni toplam seferberlik bekliyoruz. Bu şiddet bize zayıflatmak gerekir. Bize bir araya gelip birlikte tirrany ve gericiliği mücadele gücü vermek zorundadır. Biz anonimdir. Biz lejyon. Vardır Biz. Affet yok biz unutma. Bizi bekleyin.
Anonymous 2.000 'den fazla ISIS ilgili Twitter hesapları Operasyonu Paris (#OpParis) aşağı alındığını Pazar söyledi. Anonymous amorf ve gizli doğası göz önüne alındığında, ancak, grubun faaliyetleri doğrulamak ve izlemek zor olabilir.
Hacker kolektif geçmişte ISIS mücadele etmekle tehdit etti. Geçen Ağustos ayında, grup "ilan tam ölçekli siber savaş o. Sosyal medyada terör ağın etkisini mücadele söyleyerek, İslam Devleti aleyhine"
O zamandan beri, Anonim bildirildi tespit ve pro-ISIS Twitter hesaplarına onbinlerce aşağı çekilen. Karanlık web listelenen terör örgütü, bazı bağış sayfaları, aynı zamanda kolektif tarafından kepenkli edilmiş, bir Anonymous üyesi, bu yılın başlarında Atlantik söyledi. Bir polis Paris'te iken başka bir polisin omzuna başını gömer ' Pazar, 15 Kasım 2015 tarihinde 11. arrondissement.

  <span class = 'image-component__caption' itemprop = "caption"> Bir polis başka polisin omzuna başını gömer Pazar, Kasım 15, 2015 tarihinde Paris'in 11. bölgesinde ise. </ span>

Daha Paris Kapsamı Oku