NORTON META TAG

15 July 2015

با ثبت نام در این طومار: دفاع از معامله ایران و جمهوری خواهان توقف از شروع جنگ با توافق قدرت های جهانی و ایران با ایران بر سر برنامه هسته ای خود و معامله تاریخی که ایران از دستیابی به سلاح هسته ای 14JUL15 پیشگیری

برخی در برابر توافق نامه هسته ای با ایران هستند، زیرا آنها نفرت اوباما، برخی از این دلیل که آنها شبه جناح راست است (و یا آن را روانی؟) متعصبان مذهبی، بسیاری از آنها به دلیل داوطلبانه نادان هستند، با دریافت همه آنها در مورد مورد از اخبار FAUX می دانم. همه مردم صلح دوست مسئولیت به انجام همه چیز ممکن است برای جلوگیری از خوک جنگ در کنگره از بین بردن این توافق تاریخی است که اولین گام در آوردن ایران دوباره به جامعه جهانی و در حفظ سلاح های هسته ای از خلیج فارسی را داشته باشد. این به این ایران را ندارد BFF ما، آن روابط دیپلماتیک با تهران بازگرداندن نیست، و آن را به وجود اگر اسرائیل را تهدید نمی کند. این کار برنامه هسته ای ایران محدود به تولید قدرت و تحقیقات پزشکی و درمان محدود می کند. ما لازم نیست تا در یکی دیگر از جنگ شرق میانه درگیر است. ما نیاز به دادن صلح شانس، اگر شما توافق می کنید لطفا روی لینک کلیک کنید و ثبت نام این درخواست. از + روزانه کوس ،  + NPR و کاخ سفید .....
کریگ، ایالات متحده و دیگر قدرت های جهانی معامله با ایران که به صورت مسالمت آمیز و به طرز چشمگیری جلوگیری از برنامه هسته ای ایران خواهد رسید. این چیزی کمتر از یک پیروزی خیره کننده برای دیپلماسی و برائت از جهان بینی نومحافظه کاران که جنگ در شرق میانه تنها راه است. بازهای جنگ جمهوری خواه در حال حاضر محکوم کرد معامله. ما دموکرات نیاز به تجمع به سمت رئيس جمهور را برای متوقف کردن جمهوری خواهان از کشتن این معامله و قرار دادن ما را به عقب در مسیر رویارویی و جنگ است. با ثبت نام در این طومار به دموکرات ها: دفاع از معامله ایران و متوقف کردن جمهوری خواهان از شروع جنگ با ایران جمهوری خواهان تلاش برای ماه برای خرابکاری در مذاکرات پرزیدنت اوباما با ایران است. رهبران GOP محاکمه و به تصویب لایحه که می توانست به طور موثر هر معامله که رسید کشته شکست خورده است. سناتور تام پنبه سازمان 47 از همکاران او به امضای یک نامه سرگشاده به تهران برای متوقف کردن یک معامله قبل از مذاکرات حتی به پایان رسید-شد حرکت بی سابقه ای که باعث خشم واکنش شدید. این خواهد بود که آخرین شانس GOP بازهای جنگ "برای متوقف کردن این معامله. رئيس جمهور اوباما می تواند هر موانع که جمهوری خواهان در کنگره قرار داده تا وتو و کسانی که رای گیری خواهد ایستاد تا زمانی که دموکرات ها با رئيس جمهور ایستاده است. به همین دلیل ما باید مطمئن شوید که دموکرات ها با رئيس جمهور در این ایستاده است. با ثبت نام در این طومار در حال حاضر.

و یک لیست از سازمان های حمایت از این معامله تاریخی و این درایو طومار در پایین این پست مراجعه کنید.

(در این ارسال گذشته در 09:18 ET به روز شد.)
سال دیپلماسی ظریف و دهه خصومت ژئوپولیتیک راه بین شش قدرت جهانی و ایران بر سر برنامه هسته ای این کشور به یک توافق تاریخی سه.
پس از یک، دو ماراتن مذاکره جلسه نهایی که توسط یک سری از برنامه های افزودنی مهلت در طول سه هفته قبل بود ، وزرای امور خارجه از ایالات متحده، ایران، روسیه، چین، بریتانیا، فرانسه و آلمان به کلمه ای که آنها توافق رسیده بود.
"این یک لحظه تاریخی است،" محمد جواد ظریف، وزیر امور خارجه ایران گفت: صبح روز سه شنبه. "ما در حال رسیدن به یک توافق است که مناسب برای هر کسی نیست، بلکه آن چیزی است که ما می تواند انجام، و آن را یک دستاورد مهم برای همه ما است. امروز می تواند پایان امید در مورد این موضوع بوده است. اما در حال حاضر ما در حال راه اندازی فصل جدیدی از امید است. "
تلفن در کنگره برای حمایت از معامله پرزیدنت اوباما گفت، توافق قطع تمام مسیر ایران به سمت سلاح هسته ای است. او گفت که جایگزینی برای این معامله به ایران نزدیک به تبدیل شدن به یک قدرت هسته ای را ترک کرده و به یک رویارویی نظامی با ایران بیشتر.
اوباما گفت: "ما که در هیچ با آزمایش یا نه این مشکل می تواند حل مسالمت آمیز،"
با توجه به طرح کلی از معامله انجام شده توسط دولت اوباما قرار داده، شرایط هنوز هم به ایران اجازه غنی سازی اورانیوم، اما تنها به 3.67 درصد، که برای اهداف غیر نظامی مورد نیاز است، اما بسیار کمتر از که برای یک سلاح مورد نیاز است. این قرارداد همچنین مرتکب ایران برای کاهش در تعداد و نوع سانتریفیوژ آن می توانید استفاده کنید، می راه اندازی یک رژیم بازرسی جامع و توانایی های هسته ای از امکانات بحث برانگیز هسته ای ایران محدود: فردو پناهگاه زیرزمینی و راکتور آب سنگین اراک.
وزیر امور خارجه جان کری گفت: خط پایین این است که این معامله به زمان برک آوت به اصطلاح ایران را افزایش می دهد - و یا زمان آن را می تواند ایران را به مواد به اندازه کافی برای یک بمب هسته ای است. به گفته کری، پس از آن که مورد اجرا، زمان برک آوت ایران می رود از دو تا سه ماه تا یک سال یا بیشتر.
در مقابل، سازمان ملل متحد و قدرت های غربی را تحریم در فاز قطره، به ایران تزریق سرمایه، و مهم تر ، اجازه می دهد آن را به دوباره سیستم مالی بین المللی و فروش نفت بیشتر است.
با اعلام این معامله، فدریکا موگرینی، نماینده عالی اتحادیه اروپا در امور سیاست خارجی و امنیت، گفت که این معامله به معنای ایران پذیرفته شده است که برنامه هسته ای خود را "منحصرا صلح آمیز" باقی می ماند و یک "تغییر اساسی" در راه کشور برنامه هسته ای خود متعهد علامت.
او گفت: "تعهد مشترک برای صلح، ما در مورد آنچه جهان برای امیدوار بود تحویل".
وی افزود: "آنچه که ما امروز اعلام می نیست . تنها یک معامله، آن را یک معامله خوب است "
در بسیاری از راه های، با این حال، این به مراتب بیش از: توافق هنوز به پایتخت های مختلف جهان تصویب شود.
در واشنگتن، که در آن کنگره دو ماه به بررسی این معامله، در میان جمهوری خواهان منفور بوده است. (اگر شما به یاد داشته باشید، با وجود اعتراضات مردمی از سوی کاخ سفید، رئیس جمهوری خواه جان بونر دعوت بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر اسرائیل به صحبت می کنند به کنگره در برابر معامله .)
تنها چند ساعت پس از معامله اعلام شد، بونر صادر توبیخ داغدار از معامله، سیگنالینگ مبارزه قانونگذاری سختی پیش رو.
بونر گفت معامله به امروز مشخص شده کاهش یافت کوتاه به دلیل آن به طور کامل از بین بردن قابلیت های هسته ای ایران نیست. او گفت به جای مهار جاه طلبی های هسته ای ایران، این معامله بود "به احتمال زیاد به سوخت یک مسابقه تسلیحاتی هسته ای در سراسر جهان است."
بونر گفت: "ما مبارزه خواهد کرد یک معامله بد این است که اشتباه برای امنیت ملی ما و اشتباه برای کشور ما،"
از آنجا که انقلاب ایران در سال 1979، موضوع هسته ای ایران بیگانه است و احسان قدرت های غربی. اما رسیدن به یک راه حل فراگیر شده است از اولویت های سیاست خارجی برای رئیس جمهور اوباما بوده است. با آغاز مذاکرات محرمانه در پایان سال 2009 ، ایالات متحده و ایران زمینه را برای توافق گذاشته شد. در سپتامبر 2013 با یک تماس تلفنی به حسن روحانی، رئیس جمهور ایران ، اوباما اولین رئيس جمهور آمریکا از سال 1979. به صحبت می کنند به طور مستقیم به سر ایران از دولت شد که تماس تلفنی درها را برای معامله موقت، که باز در نوامبر 2013 رسیده بود P5 + 1 (پنج عضو دائم شورای امنیت سازمان ملل متحد. - آمریکا، روسیه، چین، بریتانیا، فرانسه - به اضافه آلمان) و ایران و سپس چارچوب یک پیمان در ماه آوریل رسیده است . پس از جا می گیرد و شروع می شود و عدم توافق در مسائل است که در در آن توافق لمس شد، دیپلمات ها در وین ظهور اواخر امروز گفت که آنها آماده به تاریخ بود. پیتر کنیون NPR به ما می گوید که آن هنوز نامشخص است آنچه در آن به معنی در صورتی که معامله بودند به رد شده توسط یک یا چند از احزاب است. "آنها می تواند تلاش برای تعیین زمان تلاش تجدید، اما به عنوان یک موضوع عملی، کارشناسان عدم اشاعه می گویند، آن را از حرکت و به احتمال زیاد منجر به شکست دیگر را می کشند،" پیتر گفت ما. "در سال 2005، آن را به چند سال از تجمع، خصومت و تحریم شده است. اما یک آیین نامه منتشره که احتمال وجود ندارد." همچنین در کسی که آن را رد می کند بستگی دارد. اگر آن را در ایالات متحده و یا ایران، "آن را احتمالا به معنی بدون بازگشت سریع به جدول،" پیتر می گوید:

بعد از ماهها دیپلماسی اصولی، P5 + 1 - ایالات متحده آمریکا، انگلستان، فرانسه، چین، روسیه و آلمان - همراه با اتحادیه اروپا، در دراز مدت معامله هسته ای جامع با ایران دست یافته اند که قابل بررسی خواهد شد جلوگیری ایران از دستیابی به سلاح هسته ای و اطمینان حاصل شود که برنامه هسته ای ایران خواهد بود منحصرا صلح آمیز رفتن به جلو.
این معامله می ایستد در پایه و اساس طرح مشترک اقدام (JPOA)، به دست آورد در ماه نوامبر سال 2013، و چارچوب برای این طرح جامع مشترک اقدام (JCPOA)، در لوزان در 2015 آوریل 2 که مجموعه ای از الزامات مورد نیاز برای مقابله با P5 + 1 و ایران، در کنار اتحادیه اروپا اعلام کرد امروز اعلام کرد.
در حال حاضر، با این معامله در محل، ایالات متحده، متحدان ما، و جامعه بین المللی می تواند می دانم که سخت، نیازهای جدید از دستیابی ایران به سلاح هسته ای را حفظ خواهد کرد. در اینجا نحوه:


مسدود کردن چهار مسیرهای به سلاح هسته ای

ساخت بمب هسته ای نیازمند اورانیوم یا پلوتونیوم. اما به لطف این معامله، چهار راه های ممکن ایران به اهرم آن دسته از مواد شکافت پذیر هستند مسدود شده است.
در چارچوب برای مسیر غنی سازی اورانیوم ایران معامله هسته ای ایران به سلاح خواهد شد تعطیل

مسیرهای اورانیوم در نطنز و فردو

ایران دو عنصر کلیدی به ساخت یک بمب اورانیوم: دهها هزار نفر از سانتریفیوژ و اورانیوم غنی سازی به اندازه کافی برای تولید مواد به اندازه کافی برای ساخت یک بمب اورانیوم است.
در حال حاضر دو تاسیسات غنی سازی اورانیوم در این کشور وجود دارد: تاسیسات نطنز و تاسیسات فردو.
بیایید نگاهی به ذخایر اورانیوم ایران برای اولین بار. در حال حاضر، ایران دارای ذخایر اورانیوم برای ایجاد 8 تا ده بمب هسته ای است.
اما به لطف این معامله هسته ای، ایران باید ذخایر اورانیوم 98٪ کاهش می دهد، و سطح آن از غنی سازی اورانیوم در 3.67٪ را حفظ خواهد کرد - به طور قابل توجهی پایین تر از سطح غنی سازی مورد نیاز برای ایجاد یک بمب.
ایران همچنین باید دهها هزار نفر از سانتریفیوژ برای ایجاد اورانیوم بسیار غنی برای یک بمب. در حال حاضر، ایران نزدیک به 20000 سانتریفیوژ بین نطنز و فردو امکانات خود را. اما اساس این قرارداد، ایران باید سانتریفیوژ خود را به 6104 برای ده سال آینده را کاهش دهد. بدون غنی سازی خواهد شد در تاسیسات فردو اجازه در همه، و تنها سانتریفیوژهای ایران خواهد شد مجاز به استفاده از مدل قدیمی ترین و کارآمد حداقل خود می باشد.
به طور خلاصه، در اینجا تفاوت این معامله تاریخی خواهد ساخت است:
در چارچوب برای مسیر غنی سازی اورانیوم ایران معامله هسته ای ایران به سلاح خواهد شد تعطیل

مسیر پلوتونیوم در رآکتور اراک

راه سوم ایران می تواند سلاح هسته ای ساخت است با استفاده از پلوتونیوم با درجه تسلیحاتی. تنها سایت که در آن ایران می تواند این انجام رآکتور اراک، یک راکتور هسته ای آب سنگین است. در حال حاضر، این رآکتور را می توان در یک برنامه سلاح استفاده می شود، اما اساس این قرارداد، رآکتور اراک خواهد شد دوباره به شکلی طراحی می تواند هر پلوتونیوم با درجه تسلیحاتی تولید نمی کند. و تمام میله های سوخت مصرف شده (که می تواند مواد مورد نیاز برای تولید پلوتونیوم با درجه تسلیحاتی است) خواهد شد به خارج از کشور فرستاده تا زمانی که این رآکتور وجود دارد. چه چیزی بیشتر، ایران قادر نخواهد بود برای ساخت یک راکتور آب سنگین تنها به مدت حداقل 15 سال است. بدان معنی است که، به دلیل این معامله، ایران دیگر نمی خواهد یک منبع برای تولید پلوتونیوم با درجه تسلیحاتی داشته باشد.

یک مسیر مخفی به ساخت یک برنامه هسته ای مخفی

سه مسیر قبلی در مراکز که ایران اعلام کرده است رخ می دهد. اما اگر آنها سعی می کنند برای ساخت یک برنامه هسته ای در مخفی؟ به همین دلیل این معامله بسیار مهم است. تحت قرارداد جدید هسته ای، ایران به فوق العاده و قوی نظارت، تأیید، و بازرسی متعهد شده است. بازرسان بین المللی از آژانس بین المللی انرژی اتمی (IAEA) نه تنها به طور مداوم نظارت بر خواهد هر عنصر از ایران برنامه هسته ای اعلام کرد، اما آنها نیز خواهد تایید کرد که هیچ مواد شکاف پذیر مخفیانه carted به یک محل مخفی برای ساخت یک بمب. و اگر بازرسان آژانس از یک مکان مشکوک آگاه، ایران موافقت کرده است که اجرای پروتکل الحاقی به موافقتنامه پادمان آژانس بین المللی انرژی خود را، که اجازه خواهد داد که بازرسان برای دسترسی به هر سایت و بازرسی آنها بدانند مشکوک. چنین سوء ظن را می توان با سوراخ در زمین است که می تواند معادن اورانیوم، گزارش های اطلاعاتی، خرید غیر قابل توضیح یا آلارم ایزوتوپ تحریک می شود.
در واقع، از مواد دقیقه که می تواند برای یک سلاح استفاده می شود که از زمین بیرون به دقیقه از آن است که در خارج از کشور حمل می آید، آژانس بینالمللی انرژی اتمی به چشم در آن را دارند و در هر نقطه ایران می تواند امتحان کنید و آن را:
در چارچوب برای مسیر غنی سازی اورانیوم ایران معامله هسته ای ایران به سلاح خواهد شد تعطیل


چه برنامه هسته ای ایران می خواهم بدون این معامله نگاه

آن را به عنوان امروزه، ایران دارای ذخایر بزرگی از اورانیوم غنی شده و نزدیک به 20000 سانتریفیوژ، به اندازه کافی برای ایجاد 8 تا 10 بمب. اگر ایران تصمیم به عجله برای ساخت یک بمب بدون معامله در محل، آن را آنها را 2 تا 3 ماه تا زمانی که به حال سلاح آماده سازی اورانیوم به اندازه کافی (یا اورانیوم بسیار غنی) برای ساخت اولین سلاح هسته ای خود را. چپ بدون کنترل، که ذخایر و تعداد سانتریفیوژ نمایی رشد، عملا تضمین که ایران می تواند یک بمب و ایجاد ایجاد یک سرعت - در صورتی که چنین انتخاب کرد.
این معامله را حذف عناصر کلیدی مورد نیاز برای ایجاد یک بمب و افزایش زمان برک آوت ایران از 2-3 ماه تا 1 سال یا بیشتر اگر ایران تعهدات خود را شکست. نکته مهم، ایران هیچ تسکین تحریم های جدید به خود جلب نکرد تا زمانی که آژانس بینالمللی انرژی اتمی تایید می کند که ایران از طریق با پایان آن از معامله است. و باید به ایران هر جنبه ای از این معامله، سازمان ملل متحد، ایالات متحده را نقض، و اتحادیه اروپا می تواند تحریم ها که اقتصاد ایران دوباره به جای فلج کرده ضربه محکم و ناگهانی.
اینجا چیزی است که ایران به متعهد شده است:
در چارچوب برای مسیر غنی سازی اورانیوم ایران معامله هسته ای ایران به سلاح خواهد شد تعطیل

تفاوت این معامله قابل توجه است. نگاهی به دقیقا همان چیزی است برنامه هسته ای ایران خواهد شد مانند در حال حاضر تحت این معامله نگاه:
در چارچوب برای مسیر غنی سازی اورانیوم ایران معامله هسته ای ایران به سلاح خواهد شد تعطیل