NORTON META TAG

23 January 2015

РОСІЯ: Кращі Офіційний предмети, які країна буде "менше їсти" Для Володимира Путіна 23JAN15

 
Я бачив одну відповідь, який запитував, "Чи будуть вони менше пити за Путіна?"
 
Через Associated Press:

     Заступник прем'єр-міністра Росії Ігор Шувалов, виступаючи на Всесвітньому економічному форумі в Давосі, в п'ятницю застеріг Захід від спроб повалити президента Володимира Путіна і заявив, що росіяни готові пожертвувати своїм багатством на підтримку Путіна. Росія має для Минулий рік був сповзання в рецесію на тлі спаду в експортних цін на енергоносії, а також західних санкцій проти ролі Москви у конфлікті в Україні, яка забрала більше 5000 життів. Були підняті питання в Росії і за кордоном чи ціна, яку прості росіяни змушені платити за приєднання Криму є занадто високою.

     Шувалов, який, як вважають, є одним з найбагатших людей в уряді, заявив, що він вважає спроби Заходу скинути Путіна буде тільки згуртувати націю далі. "Коли російський відчуває себе будь-яку іноземну тиск, він ніколи не буде відмовитися від свого лідера," сказав Шувалов. . "Ніколи ми не виживемо будь-які труднощі в країні - є менше їжі, споживають менше електроенергії коментарі Шувалова викликали змістовні зауваження по Росії соціальних медіа в тому числі активіст опозиції, який розмістив фотографії Шувалова Москві, Лондоні та Австрії будинків, щоб проілюструвати, де віце-прем'єр. міністр буде зазнавати труднощів він описав.

Зображення вище приходить через Copyranter, який зазначає, що шрифт називається "Голодні ігри". Хіт його зв'язок протягом ще двох запропонованих рекламних щитів.